سفیر چین در جلسات بخشی از همبستگی از پکن: نپال وزیر خارجه

در جلسات اخیر بین تهران نپال پیشرو و چهره های سیاسی از حزب کمونیست نپال (NCP) شد و بخشی از چین در تلاش برای تقویت کاتماندو مبارزه علیه COVID-19 وزیر امور خارجه Pradeep Kumar Gyawali روز چهارشنبه گفت:. آقای Gyawali منتقل نپال در ارتباط با هر دو کشور چین و هند برای مقابله با بحران های ناشی از این بیماری همه گیر و اذعان پشتیبانی از هر دو کشور برای مقابله با ظهور انسان دوستانه به چالش بکشد.

“جلسات بین تهران و از رهبران حزب کمونیست نپال شد بخشی از پیام خود را از همبستگی به نپال مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. نپال وزارت خارجه معمولا تسهیل چنین جلسات و از آن است که با اجازه وزارت امور خارجه که دیپلمات از کشورهای دیگر مجاز به ملاقات رهبران ما گفت:” آقای Gyawali صحبت از کاتماندو.

‘پروتکل به دنبال’

او می گوید که لازم است پروتکل دنبال شد که سفیر هو Yanqi هفته گذشته ملاقات رهبران مانند Pushpa کمال Dahal “Prachanda”, Madhav نپال و نخست وزیر K. P. Sharma Oli.

جلسات بودند به عنوان تفسیر چین تلاش برای ترمیم شکاف داخلی در NCP که می تواند سرنگون آقای Oli دولت.

این جلسات که همچنین شامل یک بین چینی و نماینده و رئیس جمهور Bidhya دوی Bhandari محسوس در زمینه رشد چالش برای آقای Oli از آقای Prachanda که از او خواسته بود تا استعفا در یک جلسه داخلی حزب را به رهبران. گزارش های تایید نشده نشان می دهد که پس از جلسات آقای Prachanda توافق به چالش آقای Oli.

تعاملات کشیده بودند انتقاد به برخی از بازدید آنها را به دخالت در امور داخلی این کشور است. سفیر سابق هند و کنگره نپال رهبر عمیق کومار Upadhyay گفت: این جلسات بودند فراتر از قلمرو معمول پروتکل های مورد نیاز یک خارجی سفیر. “نپالی مردم معمولا از رد این جلسات به این اقدامات تحت پوشش رسمی پروتکل” گفت: آقای Upadhyay صحبت از کاتماندو.

آقای Gyawali گفت که هر دو کشور چین و هند می خواستم ثبات سیاسی در نپال, Kathmandu استقبال از حسن نیت هر دو همسایه است. “به عنوان یک همسایه چین انتظار دارد نپال باقی می ماند ثبات سیاسی و همچنان در مسیر توسعه است. این است که چین خوش خیم نگرانی برای نپال گفت:” آقای Gyawali این استدلال که نپال به دنبال همکاری های بیشتر بین المللی با همه در منطقه برای مبارزه با چالش های ناشی از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>