بانک مرکزی چین به پمپ $173 میلیارد دلار برای تقویت اقتصاد در میان شیوع کروناویروس

بانک مرکزی چین روز یکشنبه گفت این امر پمپ 1.2 تریلیون یوان ($173 میلیارد دلار) به اقتصاد آن را به عنوان رمپ تا پشتیبانی در سراسر کشور مبارزه با یک ویروس کشنده است که انتظار می رود به آمار رشد.

بانک خلق چین (PBOC) در بیانیه ای گفت: این امر راه اندازی 1.2 تریلیون یوان معکوس خرید مجدد عملیات روز دوشنبه برای حفظ “مناسب و فراوان نقدینگی” در سیستم بانکی و همچنین به عنوان یک ارز با ثبات بازار در این بیماری همه گیر.

آن اضافه شده است که به طور کلی نقدینگی از سیستم بانکی خواهد بود 900 میلیارد یوان ($129 میلیارد) بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.

حرکت خواهد کرد و پا زدن در روز که چین بازارهای مالی بازگشایی پس از تمدید جشنواره بهار ،

این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 14000 نفر در چین و ادعا کرد که بیش از 300 زندگی می کند.

روز شنبه PBOC همچنین اعلام کرد که طیف وسیعی از اقدامات برای گام های پولی و اعتباری و حمایت از شرکت های که در حال کمک به آن در مبارزه با ویروس بیماری همه گیر مانند شرکت های پزشکی.

بانک مرکزی چین خواست موسسات مالی برای ارائه “کافی منابع اعتباری” به بیمارستان ها و پزشکی دیگر سازمان در میان دیگر اقدامات.

این حرکت برای تزریق نقدینگی به سیستم مالی آن می آید به عنوان ویروس تهدید به گرفتن تلفات در در حال حاضر کاهش اقتصاد است.

چین شاهد رشد اقتصادی 6.1 درصد در سال گذشته کمترین در حدود سه دهه است. تحلیلگران هشدار می دهند این می تواند به تضعیف بیشتر اگر گسترش سارس-مانند ویروس می رود برای یک دوره طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر