31 ساله چینی ملی بود که در زیر قرار داده شده انزوا در پونا را Naidu بیمارستان مشکوک قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus (COVID-19) اتحاد چپ دست نوشته پیام برای پزشکان و پرستاران برای کار خوب است. او جدا شد و پس از او آغوشش استفراق کند همچنان کودکش هوا در هوایی هند پرواز. او آزمایش منفی و مرخص شد در 11 فوریه پس از لازم الاجرا دوره 14 روزه برای جداسازی.

“این همه از ناگهانی بود که من در اینجا. و من کاملا عصبی به دلیل امکانات و مشکلات زبان. هر کس بسیار مفید بود در این زمان خاص برای مردم چین,” او نوشت. “این انزوا امکانات, اما آن را احساس نمی کند ، پس دوباره با تشکر از همه.”

تا پنج شنبه, 43 نفر در زیر قرار داده شده جداسازی در بیمارستان های سراسر کشور. در حالی که 42 آزمایش منفی و از بيمارستان مرخص شده بودند یک نفر باقی مانده در Naidu بیمارستان و گزارش خود را در حال انتظار.

از 30,442 مسافران به نمایش در فرودگاه بین المللی در بمبئی 177 بودند از ماهاراشترا. دولت مقامات بهداشتی را به اتمام دنبال یو پی اس برای 104 از 177 نفر از ماهاراشترا در حالی که باقی مانده هستند که به دنبال در تلفن های روزمره. “کسانی که هر گونه نمایش داده شد در مورد COVID-19 می توانید تماس بگیرید در دولت اتاق کنترل در 020-26127394” یک مقام بهداشتی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی