ملی چینی با تشکر از پزشکان و کارکنان در پونا بیمارستان

31 ساله چینی ملی بود که در زیر قرار داده شده انزوا در Naidu بیمارستان در پونا برای مشکوک قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus (COVID-19) چپ دست نوشته پیام ضمن تشکر از پزشکان و پرستاران برای کار خوب است. او جدا شد و پس از او آغوشش استفراق کند همچنان کودکش هوا در هوایی هند پرواز. در حالی که او آزمایش منفی او مرخص شد در فوریه 11, پس از لازم الاجرا 14-دوره انزوا.

“این همه از ناگهانی بود که من در اینجا. و من کاملا عصبی به دلیل امکانات و مشکلات زبان. هر کس بسیار مفید بود در این زمان خاص برای مردم چین,” او نوشت. “این انزوا امکانات, اما آن را احساس نمی کند ، پس دوباره با تشکر از همه” او گفت:.

تا پنج شنبه, 43 نفر در زیر قرار داده شده جداسازی در بیمارستان های سراسر کشور. در حالی که 42 آزمایش منفی و مرخص شده یکی باقی می ماند بستری در Naidu بیمارستان. گزارش خود را در حال انتظار.

به عنوان بسیاری از 30,442 مسافران شده اند به نمایش در فرودگاه بین المللی در بمبئی که 177 بودند از ماهاراشترا. دولت مقامات بهداشتی را به اتمام دنبال یو پی اس برای 104 از 177 نفر از ماهاراشترا در حالی که باقی مانده هستند که به دنبال در تلفن های روزمره. “کسانی که هر گونه نمایش داده شد در مورد COVID-19 می توانید تماس بگیرید در دولت اتاق کنترل در 020-26127394” دولت سلامت رسمی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر