پلیس چین می گویند Midea بنیانگذار نجات پس از خانه فرار در

پلیس چین روز دوشنبه گفت که این میلیاردر بنیانگذار خانه و لوازم خانگی تولید لوله Midea گروه او Xiangjian شده بود نجات با خیال راحت از خانه اش در هم شکسته شد و شب قبل از.

پلیس در جنوب چین در شهر فوشان در بیانیه ای گفت که آنها تا به حال دریافت گزارش روز یکشنبه شب که خانه ای شده بود شکسته و ساکنان آن زندگی در معرض خطر بودند.

آنها در نهایت نجات یک فرد surnamed او و بازداشت پنج مظنون در حدود 5 صبح به وقت محلی در صبح روز دوشنبه (2100 به وقت تهران) در این بیانیه اضافه کرد: هیچ کس مجروح شد. یک فوشان پلیس به رویترز گفت که شخص آقای او Xiangjian.

78-سال-آقای او تاسیس Midea در سال 1992 و پا را به عنوان رئیس آن در سال 2012 اما او همچنان به شرکت کنترل سهامداران. 2020 Hurun جهانی غنی لیست رتبه او را به عنوان جهان 41 ثروتمندترین فرد با برآورد ثروت از 182 میلیارد یوان ($25.70 میلیارد دلار)

Midea گروه تشکر پلیس و عمومی برای نگرانی خود را نسبت به وضعیت خود در حساب رسمی توییتر-مانند Weibo پلت فرم که در آن هزاران نفر از کاربران شده بود گمانه زنی بیش از او ،

این مورد تحت بررسی بیشتر پلیس گفت:. ($1 = 7.0815 یوان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>