رئیس جمهور چین خواستار افزایش نظارت و کنترل آنلاین بحث و افزايش پلیس برای اطمینان از “انرژی مثبت” و ثبات اجتماعی, دولت, رسانه ها در روز شنبه گفت که این کشور در تلاش برای جلوگیری از کشنده جدید کروناویروس.

آقای شی جین پینگ سخنان شده و به عنوان مقامات مواجه شده اند نادر حملات خشم عمومی بیش از دست زدن به یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن حدود 1,523 مردم و آلوده به برخی از 66,492 در سراسر کشور است. در خارج از سرزمین اصلی چین وجود داشته است حدود 500 مورد در برخی از ده دو کشور و سرزمین با چهار مرگ و میر در ژاپن, چینی-حکومت هنگ کنگ فیلیپین و فرانسه است.

بازرسان اجازه داده بود که بعد از انتقاد از مقامات محلی در هوبئی مرکزی — مرکز و منشاء بحران — اما خواستار آزادی بیان و اصلاحات سیاسی بودند پاک پس از مرگ حس کرد دکتر از ویروس.

دولت باید “تقویت مدیریت و کنترل رسانه های آنلاین” و “سرکوب کسانی که این فرصت را به ایجاد شایعات” در اینترنت آقای یازدهم گفت: در فوریه 3, سخنرانی منتشر شده توسط رسانه های دولتی.

به طور همزمان “لازم است برای افزایش استفاده از نیروی پلیس و تقویت قابل مشاهده و استفاده از پلیس” آقای یازدهم گفت: خواستار سرکوب رفتار است که “مختل نظم اجتماعی” از جمله احتکار لوازم پزشکی.

نظم و انضباط و قانون

آقای یازدهم خواست اعضای حزب به “جرات انتقاد” کسانی که تا به حال موفق به انجام این حزب کمونیست کمیته مرکزی دستورالعمل و هشدار داد “کسانی که موفق به انجام وظایف خود باید بر اساس نظم و انضباط و قانون است.”

مقامات محلی در هوبئی در حال حاضر شروع به احساس نیروی آقای شی جین پینگ ،

روز پنجشنبه سیاسی روسای هوبئی و پایتخت آن ووهان برکنار شدند و به جای Xi وفاداران با امنیت پس زمینه. استان برترین مقامات بهداشت نیز اخراج شده است.

آقای یازدهم نیز نامیده می شود برای دولت و تاکید بر اقدامات موثر آن گرفته شده و “وضوح توصیف دست زدن به اعمال” از خطوط مقدم مبارزه با ویروس.

“اجازه دهید انرژی مثبت پر کردن فضای مجازی از آغاز تا پایان” آقای یازدهم گفت: در این سخنرانی داده شده در اوایل این ماه در یک جلسه دفتر سیاسی کمیته دائمی چین را حاکم کرد.

آقای یازدهم نگهداری مشخصات پایین در اوایل هفته از بحران اما به شدت خود را لفاظی های عمومی در روزهای اخیر در آنچه که او به نام “مردم جنگ” در برابر ویروس.

کسانی که از بازگشت به پکن از تعطیلات دستور داده شده است به انجام یک 14-روز خود قرنطینه برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است. بسیاری از کارخانه ها هنوز به دوباره باز اخلال جهانی زنجیره تامین برای همه از گوشی های هوشمند سازان به تولید کنندگان ماشین.

در حالی که شده است وجود دارد برخی از امید با بیان این که در این بیماری ممکن است در اوج در چین اعداد را نگه دارید در حال افزایش است و یک روند سخت است برای تشخیص به خصوص بعد از یک طبقه بندی که گسترده تر تعریف از موارد.

بزرگترین خوشه خارج از چین بوده است بر روی یک کشتی کروز الماس شاهزاده قرنطینه کردن ژاپن در یوکوهاما. از حدود 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره 285 نفر تست مثبت و فرستاده شده به بیمارستان.

ایالات متحده آمریکا روز شنبه گفت که قصد دارد به ارسال هواپیما برای بلند کردن آمریکا به مسافران و آنها را در بازگشت به خانه که در آن آنها به صورت دو هفته از انزوا “از فراوانی از احتیاط”.

‘شراب رایگان’

مسافران در یکی دیگر از کشتی کروز که در نهایت از منوی view در کامبوج پس از رد شدن توسط پنج کشور دیگر بودند و در نظر گرفتن خود حماسه در قلب خوب است.

“هر کس می گوید: “ضعیف شما’. اما وجود دارد هیچ فقیر شما. ما تا به حال اینترنت رایگان و شراب. ما تا به حال سه دوره وعده های غذایی. وجود دارد خیلی انتخاب” گفت: زهرا جنینگز بازنشسته پرستاران از بریتانیا که در MS Westerdam با بیش از 2.300 مسافران و خدمه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر “زیبا” کامبوج برای گرفتن مردود کشتی کروز در یک نادر پیام به یک ملت شده است که در تقابل با واشنگتن است.

آمریکا محدودیت

ایالات متحده تحمیل کرده است برخی از سخت ترین محدودیت در مسافران از چین فراتر رفتن از سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه ها و متخلف پکن.

در هنگ کنگ است که دیده می شود ماه از ضد پکن تظاهرات صدها نفر در راهپیمایی در روز شنبه به تقاضای بسته شدن کامل مرز با سرزمین اصلی چین و به مخالفت با طرح به نوبه خود برخی از ساختمان ها به قرنطینه هاب. این بیماری در حال حاضر رسما با برچسب COVID-19, کشته شدن حدود 2 ٪ از افراد آلوده. موارد گسترش سریع تر از سایر ویروس های تنفسی در این قرن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی