رییس جمهوری در اوایل دخالت در شیوع ویروس پرسش

سخنرانی توسط رئیس جمهور چین که منتشر شده توسط رسانه های دولتی نشان می دهد برای اولین بار است که او بود که منجر به واکنش به شیوع یک ویروس جدید از اوایل در بحران است.

انتشار Feb. 3 گفتار آشکار بود تلاش برای نشان می دهد که حزب کمونیست رهبری تا به حال عمل کرده و قاطعانه از آغاز, اما نیز باز می شود آقای یازدهم به نقد و ایمان مردم بود نه هشدار داده هر چه زودتر.

در این سخنرانی آقای یازدهم گفت: او به دستورالعمل در مبارزه با این ویروس در Jan. 7 و دستور shutdown آغاز شد که در ژانویه. 23 از شهرستانها در کانون شیوع. گفته های وی منتشر شده توسط رسانه های دولتی در اواخر روز شنبه.

“در ژانویه. 22 از این بیماری همه گیر را گسترش سریع و چالش های پیشگیری و کنترل من ساخته شده روشن است که درخواست هوبئی استان پیاده سازی جامع و دقیق کنترل بر خروج مردم” آقای یازدهم گفت: یک جلسه از کمیته دائمی آن بالا بدن.

تعداد موارد جدید در سرزمین اصلی چین کاهش یافت و سوم روز ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش روز شنبه. این 2,009 جدید در موارد قبلی دوره 24 ساعته به ارمغان آورد و در مجموع به 68,500.

سخنگوی کمیسیون Mi فنگ گفت: درصد موارد شدید کاهش یافته است به 7.2 درصد از کل از اوج 15.9% در Jan. 27. نسبت بالاتر است در ووهان هوبئی شهرستان که در آن شیوع آغاز شده اما کاهش یافته است به 21.6 درصد از اوج 32.4% در Jan. 28.

“ملی تلاش در برابر این بیماری همه گیر نشان داده اند نتایج” Mi گفت: در کمیسیون روزانه رسانه های توجیهی.

تایوان روز یکشنبه گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این ویروس پنجم مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین است. این جزیره همچنین تایید دو مورد جدید, بالا بردن آن در مجموع به 20.

تایوان مرکزی خبر داد که کسی که مرده بود و مرد در 60s زندگی در مرکز تایوان. این مرد تا به حال هیچ اخير سفر در خارج از کشور سابقه و شناخته شده در تماس با ویروس بیماران, CNA گفت: با استناد به وزیر بهداشت و رفاه چن Shih-chung.

چین گزارش 142 بیشتر مرگ و میر تقریبا همه در هوبئی بالا بردن چین مرگ و میر به 1,665. یکی دیگر از 9,419 مردم از بهبود COVID-19 یک بیماری ناشی از کروناویروس جدید و مرخص شده از بيمارستان ،

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تشکیل یک نشست کارشناسان به بحث در مورد اقدامات برای مهار این ویروس در کشور خود که در آن یک نفر کشته و بیش از یک دوجین موارد پدید آمده در چند روز گذشته بدون هیچ گونه آشکار لینک به چین است.

“وضعیت در اطراف این ویروس تغییر لحظه به لحظه” آقای آبه گفت.

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت این کشور “ورود به یک فاز است که متفاوت از قبل” نیاز به مراحل جدید به متوقف کردن ویروس از گسترش بیشتر.

حدود 400 آمریکایی در یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن بودند و در انتظار پرواز چارتر به عنوان ژاپن اعلام کرد یکی دیگر از 70 عفونت شده بود تایید کرد در الماس شاهزاده خانم. کانادا و هنگ کنگ و ایتالیا گفت: آنها برنامه ریزی مشابه پرواز.

ژاپن در حال حاضر 412 تایید موارد از جمله 355 از کشتی کروز و یک مرگ از ویروس.

آقای یازدهم نقش شد خاموش در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر است که رشد کرده است به یکی از بزرگترین چالش های سیاسی از هفت سال تصدی.

افشای سخنان خود را نشان می دهد رهبران دانست و در مورد شیوع بالقوه شدت هفته قبل از این خطرات ساخته شد شناخته شده است. آن را تا اواخر ماه ژانویه که به گفته مقامات این ویروس گسترش می تواند بین انسان و زنگ شروع به افزایش است.

ژانگ لیفان یک مفسر در پکن گفت: این روشن نیست که چرا این سخنرانی منتشر شد در حال حاضر. یک پیام می تواند این باشد که مقامات محلی باید مسئولیت شکست به اقدامات موثر پس از آقای یازدهم به دستورالعمل در اوایل ژانویه. متناوبا, آن ممکن است به این معنی که آقای یازدهم به عنوان رهبر مایل به گرفتن مسئولیت زیرا او آگاه از وضعیت آقای ژانگ گفت.

اعتماد به دولت رویکرد به شیوع بیماری باقی می ماند شکسته پس از شیوع بیماری سارس در سال 2002 و 2003 بود که تحت پوشش برای ماه.

مقامات در هوبئی و ووهان مواجه عمومی خشم بیش اولیه خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر. ووهان در Jan. 23 شد برای اولین بار در شهرستان به اعمال بی سابقه توقف در خروجی حمل و نقل و اندازه گیری پس از گسترش به شهرهای دیگر با یک ترکیب جمعیت بیش از 60 میلیون نفر است.

خشم اوج رسید در اوایل این ماه پس از مرگ Li Wenliang یک دکتر جوان که تنبیه شد توسط پلیس محلی برای تلاش برای گسترش هشدار در مورد ویروس. او به پایان رسید تا در حال مرگ از بیماری خود.

در آشکار پاسخ حزب کمونیست مقامات بالا در هوبئی و ووهان اخراج شد و جاي خود را به هفته گذشته است.

حتی به عنوان مقامات متعهد شفافیت از طریق زمان شیوع شهروند روزنامه نگاران که به چالش کشیده رسمی روایت با گزارش تصویری از ووهان ناپدید شده اند و بر این باور هستند که بازداشت شده است.

کاهش موارد جدید به شرح زیر افزایش بیش از 15000 در روز پنج شنبه زمانی که هوبئی شروع به شامل مواردی است که تشخیص داده شده توسط پزشک اما هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط آزمایشگاه ،

غرق شده توسط تعدادی از موارد مشکوک در این استان شده است و قادر به تست هر فرد برگزاری نمایشگاه علائم. این تشخیص بالینی است که بر اساس پزشکان تجزیه و تحلیل و ریه تصویربرداری در نظر گرفته شده است اجازه می دهد احتمالی موارد به عنوان درمان تایید آنهایی که بدون نیاز به صبر کردن برای یک آزمایشگاه نتیجه.

حدود 400 آمریکایی ها روی عرشه کشتی کروز کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما در نزدیکی توکیو گفته شد به تصمیم می گیرید که آیا به ماندن و یا اجاره هواپیما مرتب توسط دولت ایالات متحده به پرواز آنها را جایی که آنها را یکی دیگر از 14 روز در قرنطینه. کسانی که رفتن بودند شروع به ترک کشتی یکشنبه شب. مردم با علائم بود ممنوع از پرواز.

حدود 255 کانادایی و 330 دلار هنگ کنگ ساکنان در هیئت مدیره کشتی و یا تحت درمان در بیمارستان است. وجود 35 ایتالیایی ها که 25 خدمه از جمله کاپیتان.

آمریکایی مسافر Matthew Smith گفت که او و همسرش نمی شد در نظر گرفتن پرواز به این دلیل که 14 روز در قرنطینه برای کشتی مجموعه به پایان روز چهارشنبه. Evacuees گرفته خواهد شد و به تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا با برخی از ادامه لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

مالزی گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد هر بیشتر مسافران از دیگر کروز کشتی برای حمل و نقل این کشور پس از 83 ساله زن آمریکایی از MS Westerdam آزمایش مثبت برای ویروس.

او در میان 145 مسافر که با هواپیما از کامبوج به مالزی در روز جمعه. شوهر او نیز تا به حال علائم اما تست منفی برای ویروس. این Westerdam تبدیل شده بود به دور از چهار پورت در سراسر آسیا قبل از کامبوج اجازه آن را به حوض در سیهانوکویل اواخر هفته گذشته است.

مالزی معاون نخست وزیر Wan Azizah Wan اسماعیل گفت که او کشور را بار کشتی های کروز است که از آمد و یا حمل و نقل هر گونه بنادر چین از docking.

کامبوج گفت که همه 1,455 مسافران در هلند و امریکا و اداره کشتی به حال آزمایش منفی برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر