کریس همسورث در “هالک هوگان’ biopic: ‘شیرجه رفتن عمیق به سوراخ خرگوش جهان کشتی’

ستاره هالیوود Chris Hemsworth می گوید او واقعا هیجان زده در مورد biopic در WWE legend هالک هوگان که در حال حاضر در توسعه است. این Thor بازیگر نشان داد که او را به صورت فله تا خود بدن به صورت بسیار پیش بینی فیلم به کارگردانی توسط Joker مدیر تاد فیلیپس.

“این فیلم است که واقعا سرگرم کننده پروژه است. به عنوان شما می توانید تصور کنید, آماده سازی برای این نقش خواهد بود دیوانه فیزیکی. من را مجبور به قرار دادن بیش از اندازه از من همیشه قبل از اینکه حتی بیشتر از من برای Thor,” او گفت:.

“و پس از آن وجود لهجه و همچنین فیزیکی و نگرش است. من نیز باید برای انجام یک شیرجه عمیق به سوراخ خرگوش جهان کشتی, که من واقعا به دنبال به جلو به انجام” Hemsworth, گفته مجله انگلیسی فیلم Total.

این پروژه در سال گذشته اعلام شد با 8 Mile کاتب اسکات نقره و جان Pollono متصل به قلم اسکریپت.

انتظار می رود که این نگاه به هوگان افزایش از فلوریدا کشتی کج مدار برای تبدیل شدن به چهره جهانی کشتی فدراسیون در سال 1980 که در آن او مربع با تبه کار آندره غول پیکر.

36 سال بازیگر گفته است که این تیم هنوز کاملا راه دور از شروع تولید فیلم: “من حتی یک اسکریپت دیده نشده است. این پروژه در حال توسعه است. تاد فیلیپس و من را به گپ زدن در مورد آن شاید یک یا دو سال پیش. ما صحبت در مورد ایده برای فیلم, که من فکر می کنم که قرار بود به یک مجموعه تلویزیونی در یک نقطه است.”

“وجود چند ایده های مختلف در مورد چه بخشی از زندگی خود را که قرار بود در مجموعه پس ما spitballed در مورد آنچه در آن می تواند و آنچه که من فکر کردم آن ممکن است. خوشبختانه آنها با تعداد کمی از کسانی که ایده ها و اسکریپت های در حال نوشته شده است — اما هالک هوگان هنوز کاملا راه دور.”

این فیلم تولید خواهد شد توسط مایکل قند خود را از طریق Sugar23 اول-نگاه Netflix معامله همراه با تلاش های مشترک’ فیلیپس و Bradley Cooper, Eric Bischoff و Hemsworth.

هوگان نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی همراه با Sugar23 را Ashley Zalta. استیو دزموند و مایکل شرمن خدمت خواهد کرد به عنوان شرکت کنندگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>