کریس همسورث در بازی هالک هوگان: “من مجذوب دنیای کشتی’

ستاره هالیوود Chris Hemsworth می گوید او هیجان زده به بازی کهنه کشتی گیر WWE هالک هوگان در فیلم, که در حال حاضر در مرحله نوشتن. Netflix بکشد فیلم قرار است به کارگردانی توسط Joker helmer تاد فیلیپس و استرالیا بازیگر است طعنه که سازندگان در حال برنامه ریزی برای نشان دادن هرگز دیده-قبل از طرف کشتی میباشد.

“من می دانم که آن را در حال حاضر نوشته شده و کار کرده است. من می دانم بسیار کمی در مورد آن. مرتب کردن آن در روند در حال حاضر. من فقط مجذوب جهان است و من فکر می کنم آنها بسیار مشتاق به نشان دادن یک طرف از جهان که مردم قبل از دیده نمی شود. من به عنوان شیفته به عنوان شما هستند” Hemsworth گفت ScreenRant.

این پروژه در سال گذشته اعلام شد با 8 Mile کاتب اسکات نقره و جان Pollono متصل به قلم اسکریپت.

این فیلم انتظار می رود نگاه به هوگان افزایش از فلوریدا کشتی کج مدار برای تبدیل شدن به چهره جهانی کشتی فدراسیون در سال 1980 که در آن او مربع با تبه کار آندره غول پیکر.

فیلم, اما نمی خواهد مشغول به نبرد قانونی بین هوگان; Gawker Media و موسس آن نیک دنتون بیش از یک نوار کاست که شرکت رسانه های آنلاین منتشر شده های سابق WWE ،

پروژه تولید خواهد شد توسط مایکل قند خود را از طریق Sugar23 اول-نگاه Netflix معامله همراه با تلاش های مشترک’ فیلیپس و Bradley Cooper, Eric Bischoff و Hemsworth.

هوگان نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی همراه با Sugar23 را Ashley Zalta. استیو دزموند و مایکل شرمن خدمت خواهد کرد به عنوان شرکت کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>