کریستوفر نولان نمی ممنوعیت صندلی در مجموعه می گوید: “شعار’ مدیر سخنگوی

کارگردان کریستوفر نولان نمی ممنوعیت صندلی خود را از مجموعه خود را سخنگو گفت: رد کردن رسانه های اجتماعی انتقاد در اطراف قاعده است.

داستان در مورد آنچه نولان ممنوعیت فیلم و مجموعه شروع به انجام دور در رسانه های اجتماعی پس از انواع خود منتشر ‘بازیگران در, بازیگران,’ بخش با آن هاتاوی و هیو جکمن.

هاتاوی که کار کرده با نولان در شوالیه تاریکی افزایش می یابد و Interstellerبا ستایش از مدیر اجازه می دهد صندلی خود را تنظیم کنید.

در مصاحبه این بازیگر گفت: نولان استدلال برای اجازه می دهد صندلی است اگر شما صندلی و مردم نشسته اند و اگر آنها نشسته و آنها کار نمی کند.

“منظورم این است که او به این باور نکردنی فیلم از نظر دامنه و جاه طلبی و قابلیت های فنی و احساسات است. آن را همیشه در پایان رسد تحت برنامه و بودجه. من فکر می کنم او را بر روی چیزی با صندلی چیز,” او اضافه شده است.

این داستان باعث شد چندین روزنامه نگاران و منتقدان به انتقاد از هیچ صندلی حکومت مجبور مدیر تیم به مجموعه ای از رکورد مستقیم.

“برای ثبت تنها چیزهایی که ممنوع از مجموعه تلفن های همراه (و نه همیشه با موفقیت) و (موفقیت),” نولان سخنگوی کلی بوش نواک از ID در بیانیه ای گفت به Hbo.

“صندلی آن بود با اشاره به مدیران و’ صندلی خوشه در اطراف تصویری مانیتور اختصاص داده و بر اساس سلسله مراتب نه فیزیکی نیاز است. کریس را به خود استفاده کنید اما هرگز ممنوع صندلی از مجموعه. بازیگران و خدمه می تواند در هر کجا و هر زمان که آنها نیاز دارند و اغلب انجام” نواک اضافه شده است.

نولان در نسخه بعدی این است که شعارهای جاسوسی حماسه بازیگران John David واشنگتن رابرت پتینسون و بازیگر بالیوود Dimple Kapadia.

این فیلم قرار است منتشر شود در اوت 12.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>