کریستوفر نولان فیلم ‘شعار’ برای باز کردن جولای 31 عنوان صنعت به دنبال ارتجاعی

کارگردان کریستوفر نولان را هیجان انگیز شعار را اولین بار در سینما در جولای 31, توزیع برادران وارنر گفت: روز جمعه برای اولین بار فیلمهای جدید در ماه برای سینما که نیاز به تازه فیلم به فریب مخاطبان پس از همه گیر مربوط به بسته شدن.

تئاتر شروع به بازگشایی در سراسر جهان از رفتن تیره در اواسط ماه مارس برای کمک به کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus. سینما اپراتورهای امید شعار و دیگر فیلم های پرفروش کمک خواهد کرد که ایجاد اواخر تابستان دوباره بجای اول برگشتن.

 

این شعار تاریخ انتشار جمعه اعلام کرد که دو هفته بعد از این که قبلا برنامه ریزی شده جولای 17 اولین. اما برادران وارنر, یک واحد از AT&T Inc تایید کرد که یکی از سال های بسیار پیش بینی فیلم را یک تاخیر طولانی به عنوان بسیاری در هالیوود می ترسید.

برادران وارنر به تعویق افتاد تابستانی دیگر آزادی زن تعجب 1984 تا اکتبر از ماه اوت است. والت دیزنی, شرکت, عمل, حماسه, مولان برنامه ریزی شده است برای رسیدن به تئاتر جولای 24.

شعار بزرگ, بودجه, علمی تخیلی جاسوسی فیلم با بازی جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون از مدیر بازدید مانند شوالیه تاریکی و آغاز به کار. کمی نازل شده در مورد طرح.

“ما به خصوص هیجان زده در این پیچیده و به سرعت در حال تغییر محیط زیست به آوردن کریستوفر Nolans شعارجهانی tentpole از فک اندازه دامنه و مقیاس به تئاتر در سراسر جهان در جولای 31,” برادران وارنر تصویر گروه رئیس Toby Emmerich گفت.

 

“آن بوده است بیش از هر یک از ما couldve تصور پس ما شاهد یک فیلم در صفحه نمایش بزرگ” امریش آن در راین اضافه شده است.

استودیو نیاز به عنوان بسیاری از مکان های باز که ممکن است به بازگشت سرمایه گذاری خود را در بزرگ بودجه ، تئاتر حضور محدود خواهد شد به اجرا اجتماعی-فاصله مورد نیاز و مشخص نیست که چگونه راحت مخاطبان خواهد بود برای بازگشت به سینما.

تئاتر بزرگ اپراتورها از جمله AMC سرگرمی و دارایی Cineworld Group Plc باید گفت که آنها انتظار می رود بسیاری از مکان های خود را در سراسر جهان به باز کردن در ماه جولای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید