آژانس اطلاعات مرکزی (سیا) خواندن پیام های رمزگذاری شده از کشورهای مختلف از جمله هند, برای چندین دهه از طریق آن مخفیانه متعلق به سوئیس-شرکت بر اساس اعتماد توسط دولت ها در سراسر جهان برای حفظ ارتباطات خود را جاسوس, سربازان و دیپلمات های راز, با توجه به برجسته آمریکایی روزانه.

با توجه به گزارش های واشنگتن پست و آلمانی ZDF پخش عمومی منتشر شده در سه شنبه, شرکت, رمزنگاری, AG وارد یک معامله با سازمان سیا آمریکا در سال 1951 و تحت مالکیت آن در 1970s.

مشترک پروژه گزارش که کشف راز بهره برداری از سازمان سیا اسناد طبقه بندی توضیح داده شده که چگونه ایالات متحده و متحدان آن استثمار دیگر ملل ساده لوحی برای سال گرفتن پول خود را و سرقت اسرار خود را.

شرکت تخصصی در ارتباطات و امنیت اطلاعات و تاسیس شد و در سال 1940 به عنوان یک شرکت مستقل است.

سازمان سیا و آژانس امنیت ملی (NSA) در جاسوسی از متحدان و دشمنان به طور یکسان از طریق پرکردن AG متخصص در ساخت تجهیزات رمزنگاری این گزارش گفت:.

برای بیش از نیم قرن دولت های سراسر جهان مورد اعتماد شرکت سوئیسی برای حفظ ارتباطات خود را جاسوس, سربازان و دیپلمات های راز پست گفت.

این شرکت به مشتریان از قبیل ایران, نظامی جونتس در آمریکای لاتین و هند و پاکستان و حتی واتیکان آن را گفت.

هیچ فوری واکنش رسمی از دهلی نو است.

هیچ یک از مشتریان خود را همیشه می دانستند که شرکت سوئیسی بود مخفیانه متعلق به سازمان سیا در یک بسیار طبقه بندی شده و با همکاری غرب آلمان هوش. این جاسوسی سازمان های تقلب این شرکت دستگاه های به طوری که آنها به راحتی می تواند شکستن کدهای که در کشور مورد استفاده قرار گیرد برای ارسال پیام های رمزگذاری شده با توجه به گزارش.

“این هوش کودتای قرن. دولت های خارجی پرداخت پول خوبی برای ایالات متحده و آلمان غربی برای امتیاز خود را مخفی ترین ارتباطات به عنوان خوانده شده توسط حداقل دو (و احتمالا به عنوان بسیاری از پنج یا شش) کشورهای خارجی” سیا گزارش آمده است: با توجه به پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی