به عنوان Crime Investigation Department (CID) از A. P. پلیس تدابیر خود طناب دار به دور کسانی که متهم به غرقه شدن در معاملات مشکوک در خرید بسته زمین در Amaravati در طول 2014-2019 بیشتر اسکلت در حال غلت از گنجه.

CID آمده است با “تکان دهنده شواهد” برخی از افراد با نفوذ دستکاری با پرونده های زمین و تسلیم “غیر موجود” زمین گفته می شود با چشم پوشی از درآمد و سرمایه منطقه توسعه خودگردان (CRDA) مقامات در ازای برگشت قطعات از CRDA.

برای مثال در Lingayapalem کل اختصاص زمین به دست آورد و در زیر زمین تجمع طرح 153.9 هکتار است که تحت تجاوز. آنها اختصاص داده شده برگشت قطعه تحت Jareebu طبقه بندی. این CRDA تا به حال حتی آغاز شده regularising تجاوز از 50 سنت در Uddandarayunipalem.

CID همچنین کشف “بی نظمی” در تخصیص زمین های مختلف بهداشت و درمان خصوصی و موسسات آموزشی.

CID در گزارش خود گفت که 850 هکتار از زمین های اختصاص داده شده به موسسات مختلف بین جولای 2016 و دسامبر 2017 در متغیر قیمت. در مقابل 204.77 هکتار از زمین اختصاص داده شده به مرکزی بخش عمومی واحد پس از گرفتن یک تصمیم به رفع یک قیمت.

زمین اختصاص داده شده به دانشگاه های خصوصی در ₹50 لاخ در هر هکتار و برخی از زمین های اختصاص داده شده در متغیر قیمت اعم از ₹15 لاخ به ₹30 لاخ. به طور مشابه 124.67 هکتار از زمین های اختصاص داده شد به دولت و موسسات و دو تراست خیریه.

در منطقه سرمایه, 2,353.28 هکتار از زمین های اختصاص داده بود به سابق نظامی و سیاسی “افراد مبتلا به.”

دولت پس از آن تا به حال قاب زمین تجمع قوانین گفته بدون اصلاح مقررات در قانون 3 از A. P. اختصاص اراضی گلدان قانون سال 1977 و یا مقررات در SC/ST PoA, عمل, 1989.

از آنجا که زمین های اختصاص داده شده قبل از سال 1954 آنها ذکر شده در ممنوع خواص زیر بخش 22 (1) (e) از A. P. اختصاص اراضی گلدان عمل می کنند.

حتی اختصاص زمین در امان نیست به عنوان دستور دولت تصویب شد (رفتن خانم Nos. 258, 580 و 575) اجازه می دهد تا خریداران به ثبت زمین. آنها بعد از آن اختصاص داده شده برگشت توطئه که ثبت نام خود را پس از رد ادعای اصلی اختصاص زمین-دارندگان پس از سه سال, این گزارش گفت:.

بسیاری از اصلی assignees احساس فریب خورده به عنوان دولت دستور صادر شد بعدا و در آن زمان بسیاری از زمین خریداری شده بود توسط خریداران پس از اتهام تهدید صاحبان اصلی زمین که زمین های خود را خواهد شد دور گرفته شده توسط دولت است.

CID کاوشگر نشان داد که 280 هکتار تا به حال گفته شده است برداشت SC/ST صاحبان زمین.

‘موارد ثبت خواهد شد’

“این همه مشکوک معاملات زمین نشان می دهد که روغن خوبی شبکه ای از سیاستمداران و حامیان آنها connived با درآمد و CRDA مقامات. ما ثبت نام موارد در برابر همه متهم کرده است. اجرای اداره چنای گرفته بود شناخت از CID گزارش مشکوک معاملات زمین که در آن سفید جیره دارندگان کارت خرید زمین به ارزش ₹200 کرور” گفت اضافی مدیر کل پلیس, CID, P. V. Sunil Kumar.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی