Cilic ثابت می کند بیش از حد قوی برای Nagal

Leander Paes و Rohan Bopanna نگه داشته هندی تیم امید زنده توسط برنده دو برابر 6-3, 6-7(9), 7-5 برابر همسر Pavic و Franko Skugor از کرواسی در جام دیویس مقدماتی کراوات در اینجا در روز شنبه.

اما Marin Cilic ثابت بیش از حد قوی برای هند شماره 1 Sumit Nagal که در آمد برای Prajnesh Gunneswaran برای معکوس مجرد. سابق باز ما قهرمان جهان و شماره 3 برنده 6-0, 6-1 برابر Nagal به مهر و موم کراوات برای کرواسی.

پس از عملکرد فوق العاده از Ramkumar Ramanathan در دوم لاستیک در برابر Cilic — او از دست دو بستن کراوات شکن در هر دو مجموعه — امید وجود دارد که هند می تواند قرار داده تا مبارزه در روز دوم.

Cilic ممکن است به تضعیف 37 در رتبه بندی اما نشان داد تعداد زیادی از حل و فصل برای بستن کراوات و پس از Skugor و Pavic حال اجرا Paes و Bopanna از صرفه جویی دو امتیاز مسابقه در مجموعه دوم tie-breaker.

هند جفت ارز در یک نقطه از زحمت که Bopanna را خدمت شکسته شد در پنجمین بازی از decider اما دو شکست Skugor را خدمت در دولت هشتم و 12 بازی به جلو و از طریق.

Bopanna آمار با شکوه چوگان از پشت سر بازگشت در حالی که Paes ساخته شده فوق العاده فورهند بازگشت بعدی. رو به یک بازی سوم-نقطه Skugor تحویل دو گسل.

جالب آن بود 45 دونفره پیروزی برای 46 ساله لیندر و سوم در صدای یورتمه رفتن اسب پس از برد مقابل چین و پاکستان همکاری Bopanna و Jeevan Nedunchezhiyan بود.

لیندر نیز در زمان خود به طور کلی برنده شدن-از دست دادن رکورد به 93-35 در جام دیویس.

این unfancied برنا Gojo رتبه 277th در جهان که پایه و اساس کرواسی پیروزی با یک 3-6, 6-4, 6-2 برنده شدن بیش از 132nd-رتبه Prajnesh در لاستیک.

که پیروزی و به دنبال آن مبارزه عملکرد از Cilic حال قرار دادن کروات در صندلی رانندگی.

در گذشته کراوات در مقابل کرواسی در سال 1995 Paes برنده شده بود تمام سه بازی از جمله پنج مجموعه برنده بیش گوران Ivanisevic. اما هند ندارد, هر شعبده باز این زمان در اطراف!

نتایج:

کرواسی bt هند 3-1 (همسر Pavic & Franko Skugor از دست داد به Rohan Bopanna & Leander Paes 3-6, 7-6(9), 5-7; Marin Cilic bt Sumit Nagal 6-0, 6-1).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>