فیلمبردار B Kannan دور می گذرد

فیلمبردار B. Kannan بود که مشهور خود را برای همکاری با فیلمساز کهنه Bharathiraja درگذشت در چنای در روز شنبه. او از درد و رنج مربوط به سن بیماری و پذیرفته شده بود به یک بیمارستان خصوصی در شهر.

اغلب به عنوان ‘Bharathiraja چشم’, Mr Kannan کار کرده است در حدود 40 فیلم با فیلمساز. برخی از آنها قابل توجه همکاری شامل Alaigal Oyivadhillai, Kaadhal Oviyam مان Vasanai, Pudhumai پن و Vedham Pudhidhu.

او اشاره کرد فیلمساز A. Bhimsingh و برادر کوچکتر از ویرایشگر B. لنین. آقای Kannan جان سالم به در با همسر و دو دختر.

در بیانیه آقای Bharathiraja گفت که مرگ خود را از دست دادن بزرگ به صنعت فیلم. “تامیل فیلم بینندگان در سراسر جهان رو به تجربه تامیل فرهنگ و میراث از طریق آنچه که لنز خود را اسیر. برای فیلمبرداری من دوربین من – اما در عوض تا به حال آقای Kannan و چشمان خود را” کهنه فیلمساز گفت.

کار داشتن با او برای حدود 40 سال آقای Bharathiraja گفت: آقای Kannan سزاوار همه ستایش و تحسین است که او به عنوان یک فیلمساز تا به حال دریافت شده از مخاطبان است.

پس 2015, Mr Kannan شد سر فیلمبرداری بخش در BOFTA موسسه فیلم. G. Dhananjayan موسس گفت که فیلمبردار آموزان همیشه او را در نظر گرفته پدر’،’

“با وجود داشتن کار در بسیاری از فیلم های موفق با آقای Bharathiraaja خود فروتنی همیشه ایستاده بود. زمانی که فیلم تامیل صنعت ساخت یک انتقال و رفتن به طور کامل دیجیتال به جای استفاده از فیلم های او مشتاق به ادامه یادگیری در مورد این فن آوری با هر کس دیگری در این زمینه گفت:” آقای Dhananjayan.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید