فیلمبرداری است که در مورد داستان: راوی K Chandran

راوی K Chandran فریم حمل یک تمبر از ظرافت خود را. یک برادر کوچکتر از تحسین در اواخر lensman Ramachandra ببو شاید هنر به طور موثر گفتن یک داستان از طریق تصاویر متحرک است که در راوی خون. پس از ساخته شده خود را در جنوب هند و بالیوود استاد هنرمند در طول سال همکاری با بسیاری از جشن فیلمسازان — از مانی راتناما به Priyadarshan به Sanjay Leela Bhansali. با بیش از 50 فیلم در زیر کمربند خود را دارای آثار مفصل اشاره کرد با این نسخهها کار مانند Virasat, سیاه, Dil Chahta Hai, Ghajini, Minsara Kanavu, Kandukondain Kandukondain, Kannathil Muthamittal و…. راوی نیز عضو موسس جامعه هند از سینماگران.

آس lensman صحبت می کند به MetroPlus به عنوان بخشی از انیمیشن استاد اجلاس سازمان یافته توسط تریواندروم مبتنی بر Toonz گروه رسانه ای. گزیده ای از زوم مصاحبه…

شما برای شروع زندگی حرفه ای خود را در Malayalam با Kilukkampetti در سال 1991 و در ادامه به بیش از یک دوجین فیلم در زبان قبل از ساخت علامت خود را در تامیل. چگونه خاص است Mollywood برای شما ؟

من خوش شانس بوده است که من در تعامل با چند بزرگ مدیران و بازیگران در Malayalam با تشکر از برادر بزرگتر من (Ramachandra ببو). پس فیلم باید همواره بخشی از سال های شکل گیری. من استفاده می شود به برچسب همراه با برادر من که تا به حال انجام بسیاری از فیلم ها در این زبان است که به طور غیر مستقیم به من کمک کرد قرار گرفتن در معرض خوب به هنر فیلمبرداری در اوایل. در واقع بسیاری از سینماگران بزرگ در کشور در حال معرفی خود در مالایایی و صنعت استفاده می شود به یک hub برای استعداد های جدید. آن را نزدیک به قلب من بیش از حد.

Ravi K Chandran

مهم ترین چیزی است که کیفیت برای یک فیلمبردار?

فیلمبرداری است که در مورد داستان. اما هم وجود دارد بسیاری از ویژگی های عناصر بیش از حد است که شما باید به یاد بگیرند. برخی از آزمایش ممکن است به نوبه خود از شکست و موفقیت است اما چیزی که مهم است این است که شما در حفظ و یادگیری است. اما چه چیزی باعث می شود یک فیلمبردار خوب است داشتن چشم های هنری. شما نیاز به پیدا کردن خودتان که آیا شما آن را داشته باشد.

راز برخی از ستارگان فریم…

(می خندد) نه اسرار. به تدریج و با تجربه به شما در ایجاد یک سبک بدون واقعا آن را متوجه شود. در هر فیلم من سعی کنید به استفاده از انواع مختلف لنز و چوب به الگوهای من. اما هر فیلم به پوشیدن لباس های مختلف نگاه استیلای خاص خود را خلق و خوی.

شما تبدیل کارگردان با فیلم تامیل Yaan (2014) اما نه گروگان دیگر پروژه پس از. مختلف چگونه آن را احساس به همین کارگردان کلاه ؟

Yaan بود, مخلوط تجربه. آن را در زمان حدود دو و نیم سال برای این فیلم را خاموش و آن نبود که همه مبارک. من فکر می کنم من قادر به صحبت بیشتر در مورد جهت پس از من بعدی سرمایه گذاری. این حیوانات مختلف و نیاز به زمان برای برنامه ریزی و اجرا است.

با کمک از فن آوری در حال حاضر آیا شما فکر می کنم وجود دارد یک تغییر از محوری در روایت رسیدن به ویژگی های درخشندگی به خصوص در فیلمبرداری?

تکنیک های خوب به تنهایی نمی توان یک فیلم است. اگر شما بگویید یک داستان خوب مردم فقط آن را دوست دارم. برای مثال نگاهی به یک فیلم مانند (برنده جایزه اسکار) انگل. بسیاری از ویژگی های ویژگی های که در آن استفاده می شود اما آنها باقی می ماند تقریبا نامرئی قرار دادن داستان در پیش زمینه. تکنیک باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ابزار به منظور افزایش و نشان دهنده داستان است.

Ravi K Chandran

چالش برانگیز ترین پروژه هنوز…

هر فیلم می اندازد تا خود را منحصر به فرد مجموعه ای از چالش ها اما هنوز هم من فکر می کنم آن است که Saawariya (کارگردان: Sanjay Leela Bhansali). کل فیلم به ضرب گلوله کشته شد در داخل یک مجموعه بزرگ و عمدتا درگیر شب عکس. اما اگر شما از من بپرسید بیشتر خواستار مدیر من کار کرده اند با آن است که مانی راتناما. او مجموعه نوار بسیار بالا.

شما را در جدید-gen فیلم در هند است. بسیاری از آنها در حال آزمايش و اعتصاب وتر با سینمایی را برانگیخت با وجود بودجه محدود.

فیلمسازی تبدیل شده است بسیار باز در حال حاضر. با یک دوربین دیجیتال شاید هر کسی می تواند یک فیلم اگر یک استعداد است. و البته بسیاری از شگفت درخشان تجربی فیلم های در حال بیرون آمدن. وجود دارد بسیاری از فرصت های امروز و فیلم کوتاه اغلب دیده می شود به عنوان یک پاساژ به بزرگتر فیلمسازی رویاهای. همچنین خیلی از مطالب مورد نیاز است در حال حاضر با گسترش OTT سیستم عامل و…. الگوی مصرف نیز در حال تغییر است.

آینده کار می کند.

من شده اند با ارائه دو یا سه فیلم در Malayalam اما مذاکرات تنها در. اما بعد Kaduva (بازیگران Prithviraj Sukumaran) که در آن من teaming تا با (مدیر) Hashimiyah Kailas دوباره. در Hindi حمال No 1, گروگان توسط David Dhawan و یک بازسازی از سال 1995 در فیلم به همین نام است که در انتظار انتشار است. من خیلی دوست دارم برای انجام یک فیلم با Lijo خوزه Pellissery برخی از روز. من فقط منتظر یک فرصت و من در حال حاضر به او گفت که او حتی نمی نیاز به پرداخت من (می خندد).

چگونه آیا شما شده است به نگه داشتن خود را مشغول این مستند دوره?

پخت و پز و لباسشویی و… در حال حاضر من واقعا عادت به انجام این. کار عاقلانه من انجام داده اند برخی از آگهی های بازرگانی تلویزیون در کار از خانه با بازیگران و خدمه در خانه های خود. من همچنین در برخی از اسکریپت ها و داستان.

مشاوره خود را به مشتاق سینماگران…

شلیک.. شوت زیادی است. هیچ کس نمی تواند به شما آموزش خلاقیت است. شما باید به یاد بگیرند که آن را خودتان انجام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>