شهروندی نباید مربوط به هر دین می گوید: D. رجا

شهروندی نباید در ارتباط با هر دین و هند متعلق به همه و نه به یک دین گفت: D. رجا, دبیر حزب کمونیست هند در اینجا در روز شنبه.

وی با بیان اینکه قانون اساسی از هند ذخیره شود باید از فاشیسم او افزود که ستیز شهروندی (متمم) قانون (CAA) نه تنها علیه مسلمانان بود اما در برابر مردم فقیر این کشور است.

او خطاب به جمع حدود 10 ، 000 نفر در یک سطح دولت جلسه برگزار شده توسط Manithaneya Jananayaga Katchi (MJK) در Codissia زمینه در Coimbatore خواستار دولت مرکزی به لغو کا و پیاده سازی ملی ثبت احوال (NPR) و رجیستری ملی از شهروندان (NRC).

MJK رهبر و MLA Thamimum انصاری گفت که مودی به رهبری دولت اجرا کا به درون واژگون سازی واقعیت مانند بیکاری و اثر رکود اقتصادی در صنایع و مناطق دیگر.

این قطعنامه در جلسه خواست دولت مرکزی برای حذف Amit Shah از این پست از اتحادیه خانه وزیر جبران و کار دولت برای خانواده های قربانیان دهلی شورش برداشت از پلیس high-handedness روز دانشجو معترضان خراش دادن از روش های جدید از آمار ارائه شده توسط دولت مرکزی, Tamil Nadu در دولت به تصویب یک قطعنامه در مجمع در برابر کا و دقیق عمل توسط پلیس در برابر آن ایجاد ناهماهنگی اجتماعی.

این جلسه با انتقاد از ارائه AIADMK دولت آن را متهم به زیر سکولار ایدئولوژی از اواخر وزرای ارشد M. S. Ramachandran و جواد Jayalalithaa و برای حمایت از کا در هر دو مجلس پارلمان بود که آن را یک لایحه است.

آن را نیز خواستار دستگیری ماموران پلیس دخیل در استفاده از زور علیه معترضان در Washermenpet.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>