CITU خواستار PM مودی به اتهام نه به کارگران مهاجر برای سفر با قطار

این مرکز از اتحادیه های کارگری (CITU) در روز دوشنبه گفت: آن نوشته شده بود به نخست وزیر نارندرا مودی درخواست دولت به اتهام رشته کارگران مهاجر برای سفر در قطار ویژه چیده شده برای آنها را به بازگشت به خانه متحده است.

جنبش اتحادیه های کارگری شده بود درخواست دولت به ترتیب برای حمل و نقل کارگران مهاجر از ابتدای مستند در 25 مارس آن را نوشت.

همچنین بخوانید: Coronavirus مستند | ساعت سکوت در اقدامات برای کارگران: CITU

“اگر چه بسیار دیر و در نتیجه بسیاری از تلفات در میان بی بضاعت کارگران و اعضای خانواده آنها, ما ضمن استقبال از این حرکت اخیر دولت در آستانه فاز سوم از مستند در موضوع تنظیم قطار ویژه برای جنبش رشته کارگران مهاجر. در همان زمان ما می خواهم به اشاره است که این کاملا ناعادلانه و نه ظلم و ستم به رشته کارگران مهاجر پرداخت قطار کرایه برای بهره گرفتن از کسانی که قطار ویژه به بازگشت به خانه خود می فرماید:” آن گفت.

کارگران از دست داده بود درآمد خود را در طول مستند و گرسنگی رو به رو شد. “بنابراین CITU خواستار بر شما لطفا دخالت به طوری که رشته کارگران مهاجر مجاز به سفر در Shramik قطار ویژه رایگان از هزینه و دولت مرکزی باید تحمل مسئولیت مالی” در این نامه اعلام کرد.

همچنین بخوانید: کنگره خواهد پرداخت هزینه برای سفر راه آهن از کارگران مهاجر می گوید: سونیا گاندی

کارگران رفت و آمد در این قطار باید با توجه به مواد غذایی و تجهیزات ایمنی و مراقبت های پزشکی آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>