تقاضا برای راه اندازی از زنان ایستگاه های پلیس در منطقه مقر کتهگودم و معبد معروف شهر Bhadrachalam به دست آوردن زمین با زنان سازمان دنده به خود را تجدید اضطراب برای همه-زن و ایستگاه های پلیس.

حک شده از مغبون کامپوزیت خممم منطقه در ماه اکتبر سال 2016 عمدتا قبایل پرجمعیت منطقه عاری از زنان پلیس.

هر چند پیشنهاد مطرح شد توسط اداره پلیس به راه اندازی زنان ایستگاه های پلیس در کتهگودم و Bhadrachalam نزدیک به سه سال پیش آنها باقی مانده unimplemented تا تاریخ.

با وجود ساخت و ساز از دو ساختمان جدید در کتهگودم و دیگری در Bhadrachalam برای این طرح را به زنان ایجاد ایستگاه های پلیس برگزار می شود تا برای می خواهید از تحریم اداری, منابع, گفت:.

داشتن سازماندهی کشت از کتاب یک ایستگاه پلیس در زغال سنگ شهر کتهگودم در جان کندن پایان سال گذشته همه-هند دموکراتیک زنان انجمن (AIDWA) کمیته های منطقه ای است که تمام مجموعه به تمدید آن اضطراب است.

AIDWA فعالان صحنه یک دو روز گرسنگی هم بزنید در کتهگودم به تازگی در اعتراض به تاخیر بیاندازد.

“این ضروری است برای زنان ایجاد ایستگاه های پلیس در منطقه مقر کتهگودم و همچنین در مرکز زائر از Bhadrachalam” گفت: AIDWA منطقه, منشی, Jyothi.

او افزود که آزرده زنان زنان پلیس پرسنل بیشتر نزدیک به تسلیم شکایت خود را و به دنبال کمک.

“ما به زودی راه اندازی فشرده اضطراب در سراسر منطقه اگر دولت موفق به راه اندازی زنان ایستگاه های پلیس در کتهگودم و Bhadrachalam,” او گفت:. SP سونیل دات گفت: حداقل یک تا دو زنان پلیس پاسبان نوشته شده بودند در تمام ایستگاه های پلیس به سرعت پاسخگویی به شکایات ثبت شده توسط آزرده زنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی