کف زدن دست بر Janata مقررات منع رفت و آمد در روز کافی نیست می گوید دادخواست در دیوان عالی کشور

منافع عمومی دادخواهی (PIL) دادخواست ثبت شده در روز دوشنبه در دادگاه عالی برای یک مسیر به مرکز و دولت برای ارائه دنده محافظ و “خطرات و مشکلات کمک هزینه” پزشکی و غیر پزشکی حرفه ای تعیین شده برای درمان COVID-19 بیماران آلوده در تاریخ همتراز با ارتش و مرکزی مسلح نیروهای پلیس نوشته شده در مناطق درگیری.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

“در حالی که کف زدن, گاییدن, ظروف و یا زنگ زنگ برای قدردانی به کسانی که به ارائه خدمات ضروری به ویژه متخصصان پزشکی در 5 p. m. در Janata حکومت نظامی بعد اذعان همان است که کافی نیست که دولت هند حتی موفق به ارائه پایه چرخ دنده محافظ برای متخصصان پزشکی با وجود چنین درخواست های ساخته شده بیش از یک ماه پیش پس از شیوع کروناویروس. متخصصان پزشکی اولین نقطه تماس از COVID-19 آنها آسیب پذیر” فعال و مدیر حقوق و خطرات تجزیه و تحلیل گروه Suhas Chakma استدلال در دادخواست خود را.

 

آن گفت: متخصصان پزشکی بودند خط مقدم مبارزان در برابر ویروس. آنها باید درمان شود در تاریخ همتراز با ارتش و مرکزی پلیس مسلح پرسنل نیروهای نوشته شده در مناطق تعیین شده از جامو و کشمیر در شمال شرقی آمریکا و جناح چپ افراطی-مناطق آسیب دیده.

“پزشکی و غیر پزشکی حرفه ای مانند نیروهای هند و تبت پلیس مرزی مرکز قرنطینه در Chhawla منطقه جنوب دهلی یا بخش مراقبان شده اند در خط مقدم برای درمان COVID-19 بيمار در معرض خطرات شخصی برای خود و خانواده خود را. این متخصصان پزشکی کار کرده اند در جنگ شرایط برای نجات مردم و مهمانان (خارجی ها) از این ملت” درخواست گفت.

آن گفت که در تاریخ 22 فوریه سال گذشته خطرات و مشکلات کمک هزینه برای مرکزی مسلح و نیروهای پلیس بود پیاده از ₹9,700 به ₹17,300 در هر ماه برای پرسنل تا به رتبه بازرس و از ₹16,900 به ₹25,000 افسران. وزارت دفاع همچنین تجدید نظر خطر و سختی کمک هزینه برای ارتش هند در سال 2019.

حتی قضات دادگاه عالی نیز ارائه ماهانه کمک هزینه جبرانی برای خدمت در خارج از پدر و مادر بالا دادگاه دادخواست گفت.

 

“در حالی که این وظیفه ارتش هند و مرکزی مسلح به نیروهای پلیس برای دفاع از کشور لازم است و همچنین وظیفه متخصصان پزشکی و غیر پزشکی پرسنل برای درمان COVID-19 بیماران در مناطق تعیین شده. هنوز شرایط فوق العاده نیاز به اقدامات فوق العاده و در نتیجه اتحادیه دولت هند ارائه شده است خطرات و مزایای سختی به ارتش هند و مرکزی مسلح به نیروهای پلیس مستقر در مناطق تعیین شده. کار حرفه ای پزشکی و غیر پزشکی پرسنل درمان COVID-19 بيمار است و اهمیت آن کمتر از ارتش هند و مرکزی مسلح به نیروهای پلیس مستقر در برخی آشفته شرایط” درخواست گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر