کنسرت موسیقی کلاسیک در Instagram در مارس 12

Aalaap هنر مدیریت شرکت گرفته شده برای سیستم عامل های مجازی در طول چند هفته گذشته مانند بسیاری از شرکت های دیگر. “ما در حال انجام بهترین های ما برای مقابله با آنچه آمده است به طور طبیعی جدید می گوید:” Akhila Krishnamurthy, بنیانگذار Aalaap.

دو هفته پیش Aalaap انجام antakshari در Instagram در حالی که در هفته گذشته وجود یک جشنواره از ابزار های هنرمندان از سراسر هند و جهان است. “ایده این بود که به مردم اجازه می دهد به تعامل با ابزار. در تمام طول هفته گذشته ما برگزار شد و بر اساس موسیقی جلسات نمایشگاه تنها خواننده و tambura.”

Aalaap راه اندازی کرده است رسانه های اجتماعی سازمان ملل متحد-دورى پروژه یک سری از پادکست ها که در آن هنرمندان از سراسر جهان صحبت می کنند و چگونه آنها در حال مقابله با این بیماری همه گیر و رابطه خود را با هنر.

در مارس 12, Aalaap میزبان خوانندۀ Sushma Somasekharan خواهد شد که در حال حاضر Bharathi & تاگور – در گفتگو با Sushma سوما. “این است که یک ساعته جلسه و ایده از ما در تلاش مداوم برای ایجاد موسیقی در دسترس است. Sushma و Aalaap رفتن به یک راه طولانی است.”

صحبت کردن در تلفن از سنگاپور که در آن او است و بر اساس Sushma گفت: او قرائت Bharatiyar شعر در تامیل برای فصاحت مسابقات در مدرسه است. “این اعتقاد و شور و شوق است که با Bharatiyar نوشت شعر او الهام بخش من در هیبت چگونه کسی می تواند بیان آنچه که او تا به حال در چنین سن جوانی” Sushma گفت.

Sushma را کشف تاگور نسبتا اخیر است. “آن آغاز شده و با یادگیری یک آهنگ ‘Mollika’ به صورت یک تور موسیقی من با Gowri Ramnarayan در سال 2016. من پس از خواندن شعر و کار می کند. بودن سرسخت طبیعت عاشق خودم در ارتباط با نوشتن خود را به عنوان او نوشته شده است به طور گسترده در طبیعت است.”

تاگور و Bharatiyar شعر طنین انداز با Sushma. “Bharatiyar صحبت می کند در مورد یگانگی از طریق عشق بدون قید و شرط در حالی که تاگور با استفاده از طبیعت به عنوان یک منشور صحبت از عشق است. من ارتباط عمیق با طبیعت و موسیقی است. شعر خود را به تساوی من در حتی بیشتر که من تجربه آن را از طریق موسیقی است.”

Sushma را بخوان برخی از مورد علاقه خود را و ترکیب این دو شاعر و بحث در مورد این آهنگ. “من همیشه لذت بردم از شعر است. برخی از این اشعار باید منجر به یک تجربه عمیق برای من هم به عنوان یک نوازنده و شنونده است.”

Bharathi & تاگور – در گفتگو با Sushma Somasekharan خواهد بود زندگی در Instagram (aalaap_concepts) در تاریخ 12 آوریل 4 بعد از ظهر.

Classical music concerts on Instagram on April 12

دختران عزیز

ساندرا Oberoi (@sandraoberoi) و دختران او را تاج و تیانا خواهد بود زندگی در Instagram در آوریل 12 در 6.30 pm. ساندرا یک خواننده مربی آواز و موسیقی و مربی و بنیانگذار هماهنگی مدرسه موسیقی در بنگلور. “ما دعوت جهانی امید, جشنواره, آنلاین, موسیقی کلاسیک, جریان, جشنواره برگزار می شود از مارس 12 تا 15 در حمایت از بهداشت جهانی Organisaton را COVID-19 همبستگی صندوق امداد می گوید:” ساندرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید