پارچه استفاده شده توسط Sushant Singh Rajput به انجام ‘کششی’ آزمون

به عنوان بخشی از پروب به خودکشی بازیگر Sushant Singh Rajput به پلیس بمبئی فرستاده اند پارچه گفته می شود توسط او به پزشکی قانونی آزمایشگاه برای “استحکام کششی” تجزیه و تحلیل برای تعیین اینکه آیا آن را می تواند تحمل وزن شبیه به فیلم ستاره های رسمی روز جمعه گفت.

آزمون کمک خواهد کرد که تعیین اگر وجود دارد هر گونه خباثت او گفت:.

در ضمن Bandra پلیس احضار کارگردان فیلم Sanjay Leela Bhansali به رکورد بیانیه خود در ارتباط با این مورد در جولای 6, رسمی گفت.

Bhansali شده بود که فیلم به Rajput اما نمی تواند با او کار ظاهرا با توجه به تاریخ مسائل.

راجپوت (34) مرده پیدا شد در حومه Bandra اقامت در ژوئن 14.

هیچ خودکشی توجه داشت از نقطه ای به پلیس گفته بود ،

“علاوه بر احشاء از این بازیگر بدن پلیس نیز فرستاده لباس شب برای مواد شیمیایی و تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی در پزشکی قانونی علوم آزمایشگاهی (FSL) در حومه Kalina” این مقام گفت.

آن را حداقل سه روز بیشتر تا رسیدن نهایی پزشکی قانونی گزارش رسمی گفت.

برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی کارشناسان را بررسی و تجزیه و تحلیل پارچه.

استحکام کششی آزمون را از لحاظ فنی ایجاد که آیا این پارچه می تواند تحمل حدود 80 کیلوگرم وزن بازیگر. آزمون کمک خواهد کرد که تعیین اگر وجود دارد هر گونه خباثت رسمی گفت.

استحکام کششی است که حداکثر بار است که یک ماده می تواند پشتیبانی بدون شکستگی که کشیده بودن.

احشاء و تحلیل به شما کمک در چک کردن اینکه آیا وجود دارد هر گونه اثری از مواد شیمیایی سمی و یا مواد مخدر ماده در بدن خود را ،

“معمولا در آن طول می کشد هشت تا ده روز کاری برای دریافت گزارش از FSL در موارد منظم. اما از آنجایی که این مورد حساس است و کارشناسان در حال گرفتن بیشتر اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از هر نوع خطا در تجزیه و تحلیل خود را” این مقام گفت.

پزشکی قانونی گزارش از بازیگران تلفن همراه نیز در انتظار, او گفت:.

به تازگی پلیس دریافت نهایی پس از مرگ گزارش کوپر بازیگر از بیمارستان که ذکر شد علت مرگ به عنوان “خفگی به علت دار زدن”.

Rajput که تا به حال شروع کار بازیگری خود را از تلویزیون ستاره دار در فیلم های مانند ‘Shuddh Desi Romance’, ‘Raabta’, ‘Chhichhore’, ‘Kedarnath’ و ‘Sonchiriya’. اما برجسته ترین نقش آمد و به عنوان محبوب کریکت ماهندرا سینگ Dhoni در biopic ‘MS Dhoni: The Untold Story’.

این مقام گفت که Bandra پلیس احضار بالیوود مدیر Sanjay Leela Bhansali و او را از پیوستن به این تحقیقات در دوشنبه هنگامی که بیانیه خود را ثبت خواهد شد.

پلیس که در حال کاوش زاویه ممکن است حرفه ای رقابت در این مورد را پرس و جو در مورد دلایل این بازیگر افسردگی, او گفت:.

Bhansali شده بود که فیلم به Rajput اما با توجه به تاریخ مسائل کار نمی کند از بین آنها به عنوان بازیگر تا به حال امضا قرارداد با یک تولید بزرگ ،

پلیس سعی خواهد کرد به درک شرایطی که در آن افزایش ستاره بالیوود خود را کشته ،

پلیس تا کنون ثبت اظهارات از 29 نفر از جمله راجپوت را به اعضای خانواده و دوستان نزدیک خود مانند بازیگر Rhea Chakraborty, ریخته گری, مدیر Mukesh Chhabra, Yash Raj Films, ریخته گری, مدیر Shanoo شارما و بازیگر تاریخ Sanghi بود که این بازیگر co-star در اولین فیلم Dil Bechara’.

کسانی که نیاز به کمک برای غلبه بر افکار خودکشی ممکن است تماس با باشگاه سلامت روان تلفنی 022-24131212 (24 x 7); Vandrevala بنیاد: 18602662345/ 18002333330 (24 x 7); من تماس بگیرید: 022-25521111 (8 صبح تا 10 شب از دوشنبه تا شنبه); سامریان بمبئی: 8422984528/ 8422984529/ 8422984530 (3 p. m. – 9 p. m. تمام روز).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>