سانتی متر در دفاع از حقوق کودک پانل رئیس وقت

وزیر Pinarayi Vijayan روز چهارشنبه اقدام به دفاع از تصمیم بحث برانگیز از دولت برای تعیین K. V. Manoj Kumar به عنوان رئیس کرالا کمیسیون امور خارجه برای حفاظت از حقوق کودک است.

رهبر مخالفان رامش Chennithala و Madhya Pradesh کنگره کمیته (KPCC) رئیس جمهور Mullapally Ramachandran تا به حال به شدت مخالف نامزدی بر فرض که آقای Manoj شد آشکارا بی حد و حصر برای این کار است.

آقای Ramachandran توصیف کرده بود انتصاب به عنوان یک عمل خویش و قوم پرستی توسط بهداشتی و اجتماعی وزیر دادگستری K. K. Shylaja. دولت تا به حال گذشت بیش از حداقل دو منطقه قضات به انتخاب آقای Manoj که تنها ادعا می کنند برای واجد شرایط بودن بود که او در راس یک پدر و مادر انجمن معلمان و هوادار حزب کمونیست هند (مارکسیست).

آقای Ramachandran اتهام آقای Manoj تا به حال هیچ قانونی یا فرزند راست فعال پس زمینه. “او صرفا یک CPM همکار مسافر پاداش با دبیر کل سطح پست توسط دولت,” او گفت:.

آقای Chennithala گفت: دولت تا به حال بهینه سازی معیارهای واجد شرایط بودن به انتخاب مورد علاقه خود را ارسال. در این روند بود-گذشت بازنشسته پوسکو قضات دادگاه و حداقل 10 کودک فعالان حقوق بشر با رکورد بسیار عالی حفاظت از نوجوانان و کودکان در تعارض با قانون است.

آقای Vijayan رد اتهامات. او گفت: این کمیته که منصوب آقای Manoj را دنبال کرده بود به دلیل روش. آن را به حال وزن صلاحیت نامزدهای دیگر و متوجه شد که آقای Manoj شد مناسب ترین برای این کار است. “او پر انرژی و فرد ایده آل برای پست” CM گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>