سانتی متر دهکدهای از دست داد مسئولیت اخلاقی حکومت: استالین

رهبر مخالفان و DMK جمهور M. K. استالین در روز سه شنبه خواستار استعفای وزیر Edappadi K. Palaniswami و گفت که او تا به حال از دست داده این مسئولیت اخلاقی حکومت پس از سرکوب حقایق در مرگ یک پدر و پسر در Sattankulam زیر اتهام شکنجه وادار سازد.

“آقای Palaniswami عمدا سرکوب وحشیانه قتل رخ داده است که در ایستگاه پلیس تحت کنترل صفحه اصلی گروه. او گفت که آنها درگذشت دلایل بهداشتی. او دهکدهای از دست راست به قاعده” آقای استالین در بیانیه ای گفت.

این DMK رهبر گفت: اگر وزیر نیست که ذهن به استعفا از این دومی استفاده می شود خود را به “کمیسیون فساد و مجموعه” او باید به کنترل از اداره پلیس است. “او باید بازداشت پرسنل پلیس مسئول قتل تحت بخش 302 قانون مجازات اسلامی هر جهت مدرس دادگاه عالی. ماموران که به کمک آنها نیز باید گنجانده شود به عنوان متهم در اين پرونده است. تنها چنین اندازه گیری خواهد عدالت برای خانواده P. Jayaraj و جواد Benicks,” او اضافه شده است.

آقای استالین فکر چگونه وزیر ادعا کرد که آنها مرده بود از دلایل بهداشتی از دادگاه عالی تا به حال به وضوح اشاره کرد که گزارش قضایی دادرس و حوش پس از مرگ گزارش شد به اندازه کافی به فایل مورد در بخش 302 از IPC.

“چه چیز دیگری نیست به جز این واقعیت است که وزیر یک دست در دستکش توافق با پلیس برای سرکوب این دو قتل؟”

آقای استالین گفت که وزیر موفق به درک جدی بودن این مسئله حتی پس از دادگاه عالی صادر کرده است استرن هشدارها و دستورالعمل ها. “او منصوب آقای Murgan به عنوان IG از جنوب منطقه حتی اگر یک زن SP تا به حال در زمینه آزار و اذیت جنسی شکایت علیه او. او ساخته شده است که آقای Jayakumar Thoothukudi SP بود که در معرض تحقیق و تفحص در gutkha کلاهبرداری,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>