سانتی متر است و به دنبال گزارش ایندیرا محیط های اغذیه فروشی: وزیر

توسعه شهری وزیر B. A. Basavaraj گفته است که پس از شکایات دریافت شده در مورد فساد و خدمت با کیفیت پایین مواد غذایی در ایندیرا محیط های اغذیه فروشی ارشد وزیر B. S. Yediyurappa خواسته است تا به او برای به دست آوردن جزئیات گزارش تهیه شده در مورد عملکرد محیط های اغذیه فروشی برای گرفتن یک تماس در مورد اینکه آیا به ادامه آنها را یا نه.

پرداختن به mediapersons در پایه گذاری تابع زیرزمینی زهکشی پروژه در سیندگی شهر در روز دوشنبه گفت که او از مقامات خود را به زودی تهیه این گزارش است که می تواند فرستاده شده به وزیر. “همانطور که در حال حاضر در محیط های اغذیه فروشی هستند و عملکرد به طور معمول.”

با توجه به جمله چند شهرستانها در شهر هوشمند پروژه آقای Basavaraj گفت که چهار شهرستانها – ویجیپورا, Kalaburagi, Mysuru و Ballari – تحت نظر گرفتن. “از آنجا که دولت مشغول برخورد با COVID-19 ویروس من قادر به بازدید از دهلی نو برای اعمال فشار است. به زودی من را در دیدار با وزیر اتحادیه به فشار تقاضا است.”

به سوال او اعتراف کرد که وضعیت اقتصادی دولت تبدیل شده ضعیف با توجه به مستند. او اما گفت که هیچ پروژه خواهد بود به حالت تعلیق درآمد. آنها احتمالا با تاخیر دریافت کنید در حالی که برای.

او گفت او خوشبین است که آقای Yediyurappa می دهد A. H. Vishwanath سابق JD(ع) MLA یک موقعیت مناسب به عنوان دومی قربانی خود را MLA صندلی برای تشکیل دولت بی جی پی. آقای Basavaraj روشن ساخته است که تمام 17 MLAs که پناهنده از احزاب مختلف به BJP با آقای Vishwanath.

او گفت که هر چند این حق از وزیر او امیدوار است که آقای Vishwanath شود فوقانی خانه زیر دسته ادبیات پس از او چندین کتاب نوشته شده.

پس از تخمگذار پایه و اساس سنگ او گفت که ₹90.75 کرور پروژه خواهد بود ظرف سه سال است.

M. C. Managuli MLA استناد که در حال حاضر بود خواست وزیر برای دریافت 24/7 آب آشامیدنی پروژه اعطا شده برای این شهر است.

منطقه مسئول وزیر Shashikala Jolle, Somanagouda Sasnur MLA استناد و آرون Shahapur MLC حضور داشتند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>