سانتی متر دارای بحث و گفتگو با رهبری حزب

وزیر Pinarayi Vijayan قابل درک است که برگزار می شود رایزنی با حزب کمونیست هند (مارکسیست) [CPI(M)] top برنج در اینجا در این تحولات با توجه به قاچاق طلا مورد.

پارتی, منابع گفته هندو که وزیر و در دسترس حزب دبیرخانه اعضا مورد بحث ملی تحقیقات آژانس (نیا) کاوشگر و آداب و رسوم تحقیق در این مورد است. از آنجا که دولت در حال حاضر سپرده یک پنل به ریاست دبیر کل به پروب انجمن مدیر سابق وزیر M. Sivasankar با متهم در مورد حزب بالای برنج واگذار آقای Vijayan به برداشتن گام های مناسب در اولین.

این منابع به عنوان بی اساس گزارش های که وجود دارد اختلاف نظر بین شاخص بهای مصرف کننده و شاخص بهای مصرف کننده(M در عمل به کار گرفته می شود در برابر مدیر سابق وزیر امور خارجه در پی گزارش های رسانه ها و آداب و رسوم بازجویی از او به تازگی. هر دو طرف شد و در همان صفحه در سمت وزیر در نظر گرفتن یک تماس نهایی را بدون تاخیر.

حزب دبیرخانه در روز جمعه خواهد سهام را از آخرین تحولات و نمودار کردن یک دوره از عمل, منابع گفت.

نقض پروتکل

در همین حال دولت مرکزی منابع گفت که وزیر آموزش عالی K. T. Jaleel حال نقض پروتکل از طریق تعامل مستقیم با امارات متحده عربی مقامات کنسولگری در اینجا.

طبق مرکزی پروتکل کتاب قانون رئیس وزیران و وزیران در خارج از دهلی نو در حال انتظار نمی رود به قبول دعوت از نهادها و یا مقامات آن به طور مستقیم. دعوت نامه برای حضور در توابع باید به تصویب پروتکل بخش و نه به طور مستقیم به وزرا و منابع گفت.

همچنین وزیر باید قبول کمک های مالی بیشتر از ₹از 5000 به طور مستقیم از نهادهای دیپلماتیک. این قانون را نیز نقض شده است, منابع گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>