سانتی متر می گذارد سنگ برای زندگی ماموریت مجتمع مسکونی در Kadambur

وزیر Pinarayi Vijayan در شنبه گذاشته شد سنگ تهداب برای اولین مجتمع مسکونی در کشور ساخته شود ساخته شده با تکنولوژی تحت امرار معاش شمول مالی و توانمندسازی (زندگی) ماموریت پروژه مسکن در Kadambur اینجا.

صحبت به مناسبت آقای Vijayan گفت: از جمله مجتمع های مسکونی ساخته می شد در سراسر کشور به خانه خانواده های بی زمین. این مجموعه در Kadambur ساخته خواهد شد با استفاده از دولت از هنر ساخته شده در فن آوری و برنامه های دولت برای ایجاد این فن آوری به طور گسترده ای در دسترس برای ساخت ساختمان. آن را به قرض دادن یک تقویت به بخش ساخت و ساز. ریاست بیش از عملکرد وزیر صنایع E. P. Jayarajan گفت: دو لاخ خانه های تکمیل شده تحت ماموریت زندگی. با تکمیل فاز 3 ماموریت بیش از 5 لاخ افراد دریافت خواهد شد خانه. ساخت و ساز از خانه ها به تعویق افتاد برای دو سال گذشته با توجه به سیل.

زندگی ماموریت مسکن طرح تا به حال تبدیل شدن به یک مدل نه تنها برای بقیه کشور بلکه برای جهان است. او گفت: حتی کارشناسان از خارج از کشور بازدید شد کرالا برای مطالعه و بررسی این پروژه است. علاوه بر ارائه تسهیلات مسکن, همه امکانات لازم در دسترس خواهد بود ،

در Kadambur به عنوان بسیاری از 44 خانه ساخته شده است که در چهار طبقه در 41 سنت اهدا شده توسط grama panchayat در Pannonneri غرب است. در این منطقه 2,815 ذینفع در فاز 3 از ماموریت زندگی.

منطقه جمع آوری T. V. Subhash گفت: 36 مکان تا به حال شناسایی شده برای ساخت و ساز از مجتمع های مسکن تحت ماموریت در Kannur. ساخت این مجتمع آغاز خواهد شد در ماه آوریل در grama panchayats از Chirakkal, Kannapuram و Pattuvam و شهرستانهای Anthoor و Payyannur.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>