‘سانتی متر باید جنگل نمونه کارها از آناند سینگ’

شهروندان برای دموکراسی (CFD) ملی رئیس جمهور S. R. Hiremath گفته وزیر B. S. Yediyurappa باید جنگل نمونه کارها از B. S. آناند سینگ شکست که او را کشف امکانات قانونی.

آقای Hiremath گفت presspersons در اینجا در روز جمعه که آن را در منافع بزرگتر از دموکراسی به تخصیص نمونه کارها به کسی که متهم در چندین مورد استخراج غیر قانونی در نقض کارناتاکا جنگل عمل می کنند.

آقای Hiremath گفت که او را به توجه وزیر به کارناتاکا بالا تصمیم دادگاه به رد وثیقه برای آقای سینگ در کیفری دادخواست بدون 2850/2014 که لیست جرائم جدی ، آقای سینگ داشت به یک شریک با BJP رهبر گلی Janardhan Reddy در استخراج غیر قانونی در Vyasanakere ایجاد کرد و موارد واصل شده اند در برابر او. یک CEC گزارش مورخ 05/09/2012 با اشاره به در مشارکت در استخراج غیر قانونی و حمل و نقل سنگ آهن. جزئیات از تمام موارد دخالت خود را ذکر شده در انتخابات استشهاد همچنین آقای Hiremath گفت.

CFD و دیگر سازمان ها می نوشتن به وزیر در این راستا در مدت کوتاهی آقای Hiremath اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>