سانتی متر می نویسد: به مدیران اجرائی از 5 شرکت های جهانی به دنبال سرمایه گذاری در تامیل نادو

وزیر Edappadi K. Palaniswami نوشته است تا پنج جهانی کالاهای مصرفی شرکت های آنها را دعوت به کشف فرصت ها در تامیل نادو است که “عالی اکوسیستم” برای تولید کالاهای مصرفی.

در یک صدای جیر جیر در شب جمعه این وزیر گفت که او شخصا نوشته شده به شرکت های مانند Kate Spade, Fossil Group, Nike, Adidas AG و Mattel, Inc. نگاهی به فرصت برای راه اندازی واحدهای تولیدی در دولت است.

صنایع بخش در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: رئیس جمهوری نوشته شده است به طور مستقیم به لیز فریزر مدیر عامل شرکت Kate Spade; Kosta Kartsotis رئیس فسیلی گروه; جان Donhoe مدیر عامل شرکت نایک; Kasper Rorsted مدیر عامل شرکت Adidas AG و Ynon Kreiz مدیر عامل شرکت Mattel, Inc.

نامه طرح سرمایه گذاری جذابیت و مزایای ذاتی از ایالت تامیل نادو و تسهیل پشتیبانی ارائه شده برای کسب و کار و صنعت خود را به پیشبرد رشد و وعده سفارشی بسته های تشویقی به عنوان در هر مورد نیاز خود را.

با توجه به این تاثیر ناشی از COVID-19 به اقتصاد جهان بسیاری از صنایع در خارج از کشور هستند به احتمال زیاد به خروج از برخی کشورها و نقل مکان تولید خود را فعالیت در کشورهایی مانند هند است. “فعال اقدامات انجام شده توسط دولت در حال حاضر نشان دادن نتایج به عنوان گواه این واقعیت است که دولت می تواند به تازگی به امضای تفاهم نامه با 17 سرمایه گذاری خارجی برای ₹15,128 کرور. این نشان می دهد که در تامیل نادو بهترین مقصد برای سرمایه گذاری حتی در این وضعیت همه گیر” با توجه به صنایع و بخش آزاد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید