سانتی متر Yediyurappa می رود به خود قرنطینه به مدت 5 روز

کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa روز جمعه تصمیم گرفته است برای رفتن به قرنطینه برای پنج روز بعد چند نفر از کارکنان خود را از دفتر خانه ‘کریشنا’ آزمایش مثبت برای COVID-19.

پس از coronavirus تهدید آقای Yediyurappa است لغو تمام جلسات و تصمیم به اقامت در اقامتگاه رسمی ‘Cauvery’ در Kumara جاده پارک در شهر. او برنامه ریزی شده به حضور ارسال کردن برنامه از 16 بازنشستگی MLCs روز جمعه در 10.30 صبح

منابع در دولت گفت که یکی از وزیر رانندگان و طبخ در محل اقامت خود را ‘Dhavalagiri’ آزمایش COVID-19 مثبت است.

ماه گذشته وزیر دفتر خانه مهر و موم شده بود پس از چهار کارکنان دولت از جمله دو پلیس آزمایش مثبت است. سپس به او منتقل شده تمام جلسات برنامه ریزی شده در دفتر خانه خود را به دولت و دبیرخانه.

منبع گفت که در خود دوره قرنطینه ارشد وزیر برگزار خواهد شد ویدئو کنفرانس با مقامات و وزرا و MLAs و معاون کمیسیون و بحث COVID-19 مربوط به تحولات در دولت است. عمومی, ورود ممنوع شده است به دفتر خانه ‘کریشنا’ و اقامت ‘Cauvery’.

رئیس جمهوری نیز لغو تمام جلسات عمومی. تمام وسایل نقلیه استفاده می شود توسط وزیر و دفتر خانه خواهد بود بررسی این منابع اضافه شده است.

روز پنج شنبه رئیس جمهوری در بازدید از COVID مرکز مراقبت از تاسیس در بنگالور مرکز نمایشگاه بین المللی و بازرسی از امکانات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>