کویمباتور-بر اساس نوازنده Aathiraja R قرار داده انزوا به خوبی استفاده و ساخته شده برخی از موسیقی

گاهی یک مکالمه گاه به گاه می تواند به رشد یک آهنگ به عنوان Aathiraja R یافت. او با گفتن دوستان خود را چگونه به نوشتن شعر و همانطور که او با شتاب خود را برخی از نقاط بر روی یک تکه کاغذ او تصمیم گرفت تا آن را نگاه خوب به اندازه کافی برای تبدیل به یک آهنگ. تنها به نام Karuppu Nila و آن منتشر شد به تازگی در یوتیوب. “این در مورد یک پسر تلاش را به نفع خود بازگشت دوست دختر خود را پس از مبارزه با او. کل تولید اعدام شد در طول مستند. من باید با همکاری Shyam Sasikumar یک کویمباتور-بر اساس نوازنده. ما کار کرده اند با هم در اوایل و او است که آشنایی با سبک من. این هماهنگی بیش از تماس های تلفنی آسان می گوید:” 24 ساله.

Karuppu Nila

Aathiraja کار کرده و تمام شب را در استودیو خود را در امیدوار است جانکشن. “من پیدا کردن آن را آسان تر به تمرکز هنگامی که آن را تاریک است.” این است 11th خود را تنها و اولین ملودی آهنگ. “من دیگر آهنگ های رپ. من می خواستم به بررسی سبک های مختلف و با این. من کمی شک و تردید در ابتدا و ارسال آهنگ به چند تا از دوستان نزدیک من برای انتقادات و پیشنهادات خود را,” او می گوید. آهنگ اجرا می شود به مدت چهار دقیقه و 31 ثانیه. “من معمولا فراموش تصویری آهنگ ها, اما آن را به عنوان غیر ممکن است به ساقه هر چیزی که در مستند من استفاده از برخی از عکس های گرفته شده توسط دوست من Sudarshan Sundramoorthy و ساخته شده Karuppu Nila به یک شعر تصویری آهنگ. او همچنین به من کمک کرد با این شعر ویرایش ویدئو. تا کنون پاسخ بوده است,” او می گوید.

Aathiraja اولین آهنگ که او تشکیل شده است در سال 2017 شد به نام کویمباتور Pakkam. “موسیقی من است که همیشه در مورد چیزهایی که من می تواند مربوط به. بنابراین یکی از اولین من بود در مورد من خانه شهر است. این مذاکرات در مورد زندگی جوانان در این شهرستان است. من در زمان نام مرحله Kovayin Selvan بعد از این آهنگ,” او می گوید. Aathiraja ها حفر کردن عمیق تر به مناطق تاریک از سلامت روان و سوء مصرف مواد مخدر. او معاملات با سلامت روان در Bayamillai و سوء مصرف مواد مخدر در از خواب بیدار هند. در سال 2018 او با موسیقی مدیر G V Prakash کومار برای یک آهنگ به نام Tamizhaanom. “این یک تجربه بزرگ آواز با او. من یاد گرفتم از او چقدر مهم است برای یک ذهن آرام در حالی که آهنگسازی ملودی” او می گوید.

کار دست تنها است که بپرسید می گوید Aathiraja. “من باید به کار بر روی همه چیز را از در حال توسعه به توسعه است. اما من از آن لذت ببرید. من به بن بست رسیده خلاقانه اما سریع چت با دوستان من همیشه تازه ذهن من,” او می گوید. Aathiraja در حال حاضر مشغول کار بر روی اولین آلبوم خود را. “من تولید کرده اند که می تپد برای چند آهنگ. من کار بر روی اشعار خود را. من امیدوارم که برای انتشار آن تا پایان سال جاری و رفتن در یک تور هند یک بار وضعیت مطلوب” او می گوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>