کویمباتور منطقه کریکت انجمن چرخ دنده تا میزبان آینده TNPL

“کویمباتور است که گرسنگی از سرگرمی های با کیفیت در ورزش می گوید:” D. Lakshminarayanaswamy مدیریت امانت از SNR پسران خیریه اعتماد. ما در به تازگی افتتاح چمن چوگان کریکت اساس کویمباتور منطقه انجمن کریکت در روپیه Ramakrishna کالج علوم و هنر.

تسهیلات مصوب تامیل نادو انجمن کریکت و BCCI میزبان آینده نسخه از Tamil Nadu در لیگ برتر (TNPL) مسابقات برای اولین بار در Coimbatore. زمین دارای پنج مرکز درها و 73 متر خط مرز طبق استانداردهای بین المللی. زمین با G2 برمودا چمن با حفظ آب تصفیه شده از موسسات. “این نیاز به یک مقدار زیادی از آب. ما می خواستیم به اطمینان حاصل شود که ما نمی استفاده از زمین و آب و نه حتی یک قطره از آن را,” او می گوید.

وجود دارد یک غرفه برای تیم ها برای اتاق داوران, سوم, داوران مسابقه, داوران و مقامات دیگر است. موقت غرفه برای نزدیک به 10, 000 تماشاگر در حال آمدن است. کار در حال پیشرفت در یک سرعت خوب برای آماده زمین در زمان TNPL.

Varun Kumar, BCCI match referee, Pradosh Ranjan Paul, Tamil Nadu under-19 team captain and Anil Parida, Odisha under-19 team watch D. Lakshminarayanaswamy toss the coin before the start of the match

Arsalan کومار BCCI مسابقه داور Pradosh Ranjan پل, Tamil Nadu زیر 19 کاپیتان تیم و آنیل Parida, Odisha زیر 19 تیم دیده بان D. Lakshminarayanaswamy بازی شیر یا خط سکه قبل از شروع مسابقه | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

تامیل نادو انجمن کریکت مشتاق به توسعه کریکت در خارج Chennai می گوید Lakshminarayanaswamy اضافه کرد که TNPL مراسم را در اینجا برگزار شد. اولین هفت بازی در حال برنامه ریزی برای بازی در اینجا. سیل چراغ دوربین می ایستد و به همین ترتیب آماده می شوند. “ما آماده ورزشی درها و سه تخته مسابقات در حال حاضر انجام شده است در اینجا,” او می گوید. وجود باران در یکی از مسابقات و امداد از سازمان آب به طور کامل خشک به عنوان سیستم جمع آوری آب باران در محل هستند.

Board matches at the Coimbatore District Cricket Association’s turf grounds

هیئت مدیره مسابقات در Coimbatore منطقه Cricket Association چمن زمینه | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

مسابقات برگزار شد پس از BCCI پاک زمین به عنوان مناسب. کمی دور است شبکه پیچیده با شش چمن درها. “این اطمینان خواهد داد که حتی در حالی که بازی در جریان است تیم های دیگر خود را می توانید جلسات تمرین. این مجموعه استفاده شده توسط بیش از 50 جوانان هر روز برای آموزش. این فضا نیز استفاده می شود برای انتخاب منطقه تیم (از زیر-14 به ارشد دسته) است.”

سابق, هندی, جدا, حافظ, Kiran بیشتر شده و بازخورد مثبت به مرکز. او در اینجا به تازگی برای انتخاب تیم برای نفت در خلیج فارس. “Kiran بیشتر انتخاب 15 عضو از جمعیت 600. پس از انتخاب او اظهار داشت که این یکی از بهترین امکانات او دیده است در کشور,” او می گوید.

بیشتر در CDCA

  • کویمباتور منطقه Cricket Association (CDCA) تاسیس شد و در سال 1958 توسط G. K. Sundaram و R. Krishnaswamy. آن را دیده تحول فوق العاده ای در طول سال است. این یکی از انجمن ها در منطقه دولت برای برگزاری مسابقات لیگ برتر را از ماه ژوئن تا مارس
  • یادآوری 25 سال ارتباط با CDCA, Lakshminarayanaswamy می گوید بازیکنان مانند Sachin Tendulkar , Kapil توسعه Manoj Prabhakar و Srikanth بازی کرده اند منطقهای مسابقات در Coimbatore در 90s. “در حال حاضر, آنها علاقمند هستند که می آیند و نگاهی به امکانات ما.”
  • هر سال CDCA انجام اردوگاه مسابقات لیگ برتر و به عنوان بسیاری از 10 مسابقات برای تمامی رده های سنی. آنها در مسابقات منحصر به فرد است که در آن بیش از 40 مدارس شرکت کنند. آنها همچنین ارائه مربیگری پشتیبانی
  • CDCA انجام شش بخش مسابقات لیگ برتر. وجود دارد 10 تیم در هر بخش است که باعث می شود آن را 60 باشگاه است. بیش از 3000 نفر به طور جدی به بازی این ورزش در منطقه است. به دانستن بیشتر تماس بگیرید: 63809-43877 یا e-mail: cricketcdca@gmail.com

Lakshminarayanaswamy است که رئیس جمهور از کویمباتور منطقه کریکت انجمن می گوید که آنها می خواهم برای دیدن بیشتر کریکت در اینجا در سال های آینده. هیئت مدیره مسابقات Ranji جایزه… همه بر سندان. “ما می خواهیم به یک تلنگر به زنان کریکت. ما در حال حاضر حدود 15 تا 20 دختران بیشتر از همسایه مدارس که آموزش در اینجا و در شبکه به طور منظم. چشم انداز ما این است که برای ایجاد یک زن لیگ کریکت. با زنان هند تیم خوبی انجام می دهند در خارج از کشور, دختران الهام گرفته است. ما شناسایی و مربی استعداد در یک شیوه ای علمی.”

Coimbatore District Cricket Association gears up to host the upcoming TNPL

آنها را در زمان شش ماه از کار شدید به توسعه امکانات. “S. Srinivasan سابق ICC رئیس افتتاح آن و اولین سوال از او خواسته بود اگر ما می تواند میزبان یک IPL بازی در اینجا. ما می خواهیم به یک IPL مسابقه هر سال است. به عنوان فضایی است که در داخل شهر از آن آسان است برای جمعیت.” Lakshminarayanaswamy تشبیه نگهداری از زمین به بالا بردن یک کودک است. او می گوید: زمین نیاز به مراقبت های ثابت است.

بسیاری از صنعتگران از کویمباتور سون با بودجه. “دیگر انجمن های ورزشی باید به آن ضربه بزنید به CSRs و دریافت بودجه برای میزبانی رویدادهای ورزشی. همچنین توسعه زیرساخت های آن را به عنوان مهم است برای آماده سازی دانش آموزان به صورت ملی و در سطح دولت است. به اندازه کافی وجود دارد و فرصت های بیشتر در ورزش می شود آن را تنیس روی میز, شاتل بدمینتون, هاکی, فوتبال یا کبدی. ما می خواهم به کار بر روی آن است.”

حمایت عمومی مهم است که او اصرار دارد. “ما به دنبال به جلو به TNPL منطبق است. ما می خواهیم مردم را به یک زمان خوب است. والدین مشتاق هستند در حال حاضر به تشویق فرزندان خود در ورزش است. دانش آموزان باید ادامه بازی ورزشی, فراتر از کالج خود را به روز نگه داشتن خود را مناسب است. وجود دارد یک حرفه ای در ورزش بیش از حد. نه تنها در بازی بلکه در مدیریت ورزشی مربیگری…”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر