Khezri نشانه های مقابله با, دیزنی, ESPN برای مجموعه مستند

ESPN فیلم را تولید یک مجموعه مستند در مورد زندگی NFL quarterback مدنی و مدافع حقوق khezri به عنوان بخشی از یک گسترده تولید معامله اعلام شده توسط والت دیزنی شرکت در روز دوشنبه ،

در زیر آرایش Kaepernick شرکت ره چشم انداز رسانه ها را تولید اسکریپت و unscripted داستان که کشف, نژاد, عدالت اجتماعی و تلاش برای سهام بیانیه ای از دیزنی گفت.

Kaepernick که زانو تظاهرات موجب بحث و نماد عدالت بی عدالتی ثبت شکایت علیه NFL در سال 2017, ادعا تبانی به هیچ تیم امضا او و پس از او راه از هم جدا سان فرانسیسکو 49ers. او و NFL حل و فصل 2019.

“کالین تجربه به او می دهد یک چشم انداز منحصر به فرد در تقاطع های ورزشی, فرهنگ و مسابقه که بدون شک ایجاد داستان فوتی و فوری است که آموزش و روشنگری و سرگرمی” گفت: Bob Iger دیزنی رئیس اجرایی.

این docuseries تمرکز خواهد کرد در پنج سال گذشته از Kaepernick زندگی از طریق مصاحبه و فیلم آرشیوی.

Kaepernick گفت که او امیدوار است به “بالا بردن سیاه و قهوه ای مدیران و سازندگان سرایان و تولید کنندگان و برای الهام بخشیدن به جوانان با فوتی و فوری و معتبر دیدگاه” از طریق همکاری که شامل اسکریپت و unscripted برنامه های.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>