کالج, مجموعه مثال معلمان در کمک به دانش آموزان کمک

در زمانی که دولت صادر کرده است یک دایره خواستار بر موسسات آموزشی به اصرار هزینه از دانش آموزان تامیل گروه S. T. هندو, کالج, ناگرکویل تا به تنظیم یک مثال اعتباری پول به حساب های بانکی از پدر و مادر از 26 دانش آموزان فقیر.

“به جای رسیدن به ناشناخته خارجی ها ما تصمیم گرفتیم برای کمک به دانش آموزان ما که از عهده فشار از مستند. ما اعتبار ₹3,000 هر یک به حساب پدر و مادر از 26 نفر از دانشجويان گروه ما از آنجا که ما می دانیم این مشکلات مواجه توسط خانواده های آنها در طول این مستند گفت:” T. V. Jagatheesan سر تامیل بخش.

او گفت که اکثر دانش آموزان تامیل بخش های مورد مطالعه در تامیل-متوسط مدارس دولتی آمد از خانواده های فقیر و فقیرتر اجتماعی و اقتصادی پس زمینه.

“این آسان نیست برای قضاوت در این زمینه از دانش آموزان پس ما به دنبال یک کد لباس در دانشگاه های ما. بنابراین ما به سمت چپ آن را به دانش آموزان برای شناسایی کسانی که در نیاز. وجود دارد یک گروه واتساپ در هر کلاس در گروه ما و دانشجویان انتخاب شده 26 مستحق نامزدها از میان آنها” او گفت:.

وجود دارد 15 معلمان در وزارت و آنها بلافاصله جلو آمد و به کمک و پول و اعتبار را به حساب والدين دانش آموزان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>