رنگ راه خود را از طریق Beatles’ ‘زیردریایی زرد’

ما ممکن است تمام زندگی در یک زیردریایی زرد اما همه ما می تواند رنگ آن است. این که آیا شما یک Beatles فن و یا فقط لذت بردن از رنگ آمیزی در حالی که خانه محدود این ممکن است تا کوچه شما. بیتلز فروشگاه Facebook صفحه است با دعوت از مردم در سراسر جهان برای پیوستن به یک رنگ توسط اعداد را تجربه کنند. برای چند هفته آینده کسانی که علاقه مند می توانید دانلود تصاویر از The Beatles’ بارگذاری رنگارنگ متحرک, فیلم Yellow Submarine (1968) و رنگ آن را در. وجود خواهد داشت یک دسته جدید از تصاویر در هر هفته.

کامل آثار هنری خود را و ارسال به Facebook, Twitter و یا Instagram با #painttheyellowsub برای شانس به ویژه در مقام Beatles کانال. پس از آن است که رنگ توسط اعداد, تمام تصاویر را شماره که مربوط به یک رنگ. پس زیردریایی زرد ممکن است در واقع باید به رنگ زرد باقی بماند! اما هیچ ترس به این صفحه می گوید هیچ راه درست یا غلط به رنگ تصاویر.

رفتن به usastore.thebeatles.com برای دانلود و تصاویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>