رنگارنگ در هنر

جدید Fathima خیابان در Ponmalai, Tiruchi و شاید سوئد و استرالیا است. این مکان برای پیدا کردن هنر یوجین d’Vaz استاد سابق انگلیسی است که دوباره ترسیم بازنشستگی خود را با مشخصات به عنوان یک هنرمند و شاعر انتقال از کاتب نسخه به خالق در کند و در عین حال مداوم شیوه ای.

“وقتی کسی رنگ چیزی را نشان می دهد و آن را به شما, شما باید قادر به آن را به عنوان طراحی به جای چیزی که باید به یک معنی است.’ که احتمالا به همین دلیل بسیاری از مردم درک نمی هنر انتزاعی” می گوید: یوجین خنده های برخی از پشت دست تعارف کرد که کار خود را ملاقات کرده است از عموم مردم.

هنوز از اقامت در محل اقامت جدید خود را هنگامی که ما با او septuagenarian به تزئین اتاق نشیمن و مطالعه با برخی از نقاشی های او و شگفتی که آیا او می خواهم تا کنون قادر به جا در بی حد و حصر بوم انباشته شده در استودیو قدیمی-تقدیر-خانه.

“دکور داخلی خانه های هندی به ندرت دارای فضای اصلی آثار هنری می گوید:” یوجین. “من با چند نفر از دوستان در استرالیا که خرید نقاشی های من زمانی که آنها می آیند برای کریسمس. واقعی من گالری است که خانه خود را در سیدنی است.”

به طور مشابه, بازدید کنندگان از سوئد هنگامی که او را دیدم آثار هنری در خانه یکی از دوستان در پایین خیابان و آمد به چت به یوجین و خرید برخی از نقاشی ها را با آنها.

در اوایل شروع

یوجین به مهارت نقاشی بودند از جمله دلایل محبوبیت خود را در مدرسه او می گوید: به خصوص در بازرسی روز که کلاس های درس انتظار می رود که پر از نمودار بر اساس درس ها. “من استفاده می شود به در خواست بزرگ در میان معلمان و هنگامی که من تا به حال برای کپی کردن یک دسته کامل از تصاویر از پرندگان سر جلوتر از بازرسی” او می گوید. “دوران کودکی من سال فوق العاده ترین بخش از زندگی من به عنوان هنر و صنعت متصل کردم به احساسات من در آن سن و سال که دیگر اتفاق نمی افتد.”

در خانه, جوان یوجین بود با تشویق مادرش به رسم تصاویر با تم مذهبی. او در ترکیب این با خود شور و شوق برای نقاشی کپی از زمستانی کریسمس صحنه هایی از کارت پستال. “اقوام من بودند و من برای اولین بار طرفداران همیشه تشویق و ستایش کار من” او به یاد می آورد.

اما او را مانده اختصاصی کاتب نسخه شده است برای تشویق یک استاد در خیابان یوسف کالج به نام L C ریچارد که از او خواست به سعی کنید برای ایجاد چیزی اصلی برای تغییر است. “من تا به حال شروع به کار در کالج در 1970s. پروفسور ریچارد عاشق هنر اما نمی رسم. او با استفاده از به دیدن من کپی کردن تصاویر و گفت: “چیزی رنگ خود را و نگران نباشید در مورد چگونه آن را به نظر می رسد.’ بنابراین من پخش برخی از رنگ در و سعی کردم نقاشی از تخیل من است. او بسیار سپاسگزار از نتیجه” به یاد می آورد یوجین.

چشم در انتزاعی

از آن پس او آموخته است خود را به حرکت به دور از بازنمودی هنر و مناظر خود را در مجموعه چکیده. “هنر همیشه باید یکی در دوربین. شما نمی نیاز به یک کپی از آنچه می بینید در طبیعت است. شما ممکن است آن مخلوط کنید و آن را در حال حاضر در راه خود را می گوید:” یوجین هر چند او تاکید می کند که این مهم برای هنرمندان به عشق طبیعت است. “لئوناردو داوینچی هنرمندان توصیه به رعایت ابرها در آسمان ها و خزه-رنگ آمیزی دیوار به رسم واقعی الهام از محیط زیست اطراف ما,” او اضافه می کند.

این روزها خود را رایگان-wheeling جستجوهای آنلاین را به او معرفی به کار, برزیلی, هنرمند بئاتریس Milhazes که شناخته شده است برای او تزئینی نقاشی های انتزاعی.

A painting by Eugene D’Vaz. Photo: M. Moorthy/THE HINDU

نقاشی یوجین D’Vaz. عکس: M. Moorthy/هندو

سخت کوش یادگیرنده است که او یوجین تولید کرده است کاملا چند از تفاسیر از این نوع از طراحی گرافیک در بنفش رنگ است که پاپ را در بیننده. شبیه مزین rangoli الگوهای خود دقت آنها مدیون بسیار زیادی به یوجین عشق برای ریاضیات (او مدرک کارشناسی خود را در مورد این موضوع و تصمیم گرفت به مطالعه زبان و ادبیات انگلیسی را برای کارشناسی ارشد). “هندسی یکنواختی عاطفی رضایت بخش,” او می گوید. “به عنوان یک رشته, دانش آموز, ریاضی به من چشم برای طراحی در حالی که ادبیات به من روح. هر چند عمل نقاشی عاطفی رضایت بخش هنرمند باید مراقب باشید به آن بیش از حد. هنگامی که هنرمند تجربه تجلی او باید توقف کار روی قطعه است.”

Wordsmith

که به ارمغان می آورد ما را به خود شعر است که او همچنان به نوشتن با وجود این بسیاری از نامه رد از ناشران. “فقط به این دلیل آنها نمی خواهند چاپ کار من به این معنا نیست که من را متوقف کرده اند, نوشته,,” او می گوید.

در سال 2005 پس از 30 سال تلاش یوجین منتشر شد یک سی دی از تصاویر به همراه 103 آیات رابیندرانات تاگور را Gitanjali. “چاپ کتاب در رنگ شده اند که بیش از حد گران است, بنابراین من به تازگی به ارمغان آورد یک سیاه-و-سفید نسخه به عنوان کمک های مطالعه برای دانش آموزان کالج,” او می گوید.

نویسنده کارگاه Kolkatta منتشر شده او اولین کتاب شعرش به عنوان آتش افزایش یافت. یوجین نوشته (اشعار و داستان های کوتاه) به ویژه در زبان و ادبیات انگلیسی, مجلات و مجلات. گلچین ریتم باران در حال سقوط سوابق آیات خود را در طیف گسترده ای از موضوعات.

به تازگی مجموعه ای از جوهر سیاه و سفید نقاشی شده بود در یک مجموعه با عنوان سفر ادامه دارد توسط یک کویمباتور-بر اساس ناشر.

خروج از اعضای خود را از انگلیس و جامعه هند از Tiruchi تمایل به اندوه او اما یوجین D’Vaz است کسی که احساس آبی برای بیش از حد طولانی است. “من لذت بردن از کمی یادداشت قدردانی آمده است که راه من را از طریق Facebook از افرادی که کار من آنلاین. که به اندازه کافی برای من” او لبخند می زند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر