Saptagiri بازگشت است به عنوان یک کمدین در چند فیلم اما داده نشده است تا در بازی نقش سرب. او می گوید که این یک اسطوره است که کمدین نمی تواند شکوفا به عنوان قهرمانان و نقل Saptagiri بیان و Saptagiri LLB به عنوان مثال برای اثبات این بیانیه است. او انجام داده است و نقش ویژه ای در Orrey Bujjigaبازیگران راج Tarun و آن را به عنوان تساوی نزدیک به آزادی او صحبت می کند در مورد چگونه مراقب او است وقتی که می آید به بازی یک قهرمان است و آن را یک تصور غلط است که او مخالف به بازی cameo در پروژه های دیگر. “من دو فیلم خوب بود اما Vajrakavachadara گوویندا نیست. من میزان موفقیت حدود 60 درصد و من انتخاب داستان که کت و شلوار من. به عنوان یک سرب, من اطمینان من نیست تکرار نقش های که من در بیش از 150 فیلم کار کردم. من تک صدایی از دانا Veera Doora ، از یکی از فیلم های برنده تشویق و آن را سیرچشم تشنگی من به عنوان یک هنرمند. کار ما به عنوان یک کمدین در سینما محدود است بنابراین این پروژه های متناوب که من را به عنوان یک قهرمان من را خوشحال می کند. ممکن است من نمی کردم 100 مارکس اما من به تصویب آزمون,” او می گوید او در مورد دو فیلم.

او می گوید: او آگاه است که آن حس را ندارد به صرف پول بیشتر در فیلم های خود را و تنها زمانی انجام می شود تصریح بودجه پروژه امن است. هیچ یک از تولید کنندگان و او می گوید از دست داده اند پول به او. بعدی خود است Harilo Ranga هارییک جرم و جنایت درام. “بسیاری وجود دارد و رقابت است که اگر شما نمی نشان می دهد تنوع شما ملزم به شکست است. هر جمعه یک چالش است تکرار می کنم که ما به عنوان هنرمندان قادر به بیان همه احساسات اما ما به انتخاب تنها جمعیت خنده. ما به دست آوردن همدردی تنها زمانی که ما گریه و این ممکن است تنها زمانی که ما بازی نقش سرب. هر فیلم در آن اجرا می شود موضوع آن هیچ ربطی به یک قهرمان و یا کمدین. ما همیشه امیدواریم که فیلم های ما کار خواهد کرد. گاهی اوقات با مشکل مواجه شد و ما نیاز به تجزیه و تحلیل که در آن ما را اشتباه رفت و نه خودمان را سرزنش برای انجام یک نقش. همه ما نیاز داریم این است که به وضوح در مورد آنچه ما می توانیم یا نمی توانیم.”

او می افزاید: “هر بار که مردم به من گفتند من باید کار را به عنوان یک کمدین و نه چشم پوشی از ستاره های قهرمان فیلم اما وقتی که من می گویند من در سمت چپ ؟ هیچ کس به من نزدیک و یا روش من است. من هرگز با صدور بیانیه ای اعلام کرد که من هرگز کار به عنوان یک کمدین است. هنگامی که شما شروع بازی یک قهرمان مردم تصور ما نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید کوچکتر است. وقتی که همیشه من رو یک فرصت من برداشت آن است. شما ببینید من در Orey bujji ga, Tagithe thandana, Krack و بسیاری از بیشتر در خط لوله است.”

Comedian’s role is limited, says ‘Orrey Bujjiga’ actor-comedian Saptagiri

Saptagiri و دیگر کمدین ‘Shakalaka’ شانکار یک ضربه ترکیبی. هنگامی که از او پرسیدند که این دو دیده می شود دوباره او می گوید خیلی زود و چیزی در این خط لوله است. در Chittoor متولد Saptagiri شروع کار خود را به عنوان دستیار کارگردان در تولید Dil Raju بنر و ادامه داد: حدود هفت فیلم. در حالی که کار در Bommarillu و Paruguمدیر Bhaskar به او پیشنهاد یک نقش است. وجود نداشت به دنبال بازگشت از آن. Vijay Kumar Konda مدیر Orey Bujjiga طراحی شده سرگرم کننده قسمت در اطراف او در یک بیمارستان در آن فیلم و Saptagiri vouches است که باید همه در انشعابات.

در مورد رسانه های اجتماعی او با خودداری از اظهار نظر. او می گوید: او یک فرد حساس و ترس به صحبت کردن با رسانه ها. “من نمی دانم آنچه را که آنها ارسال خواهد شد وقتی که من چیزی می گویند. تا کنون من هرگز کسی صدمه دیده است و هیچ کدام به من صدمه دیده است. من همیشه فکر می کنم در راه مثبت.”

قبل از امضای کردن او مذاکرات خود را از رژیم روزانه. “من گیاهخوار هستم و انجام یوگا هر روز همین دلیل است که من فعال است. برای 30 سال گذشته surya namaskar و پرانایاما تبدیل به روال. من این کار را برای 45 دقیقه تا یک ساعت است. من هرگز پا به ورزشگاه هستند. تمرین یوگا ساخته شده من بدن انعطاف پذیر است. تبدیل گیاهی نیز به من کمک کرد یک معامله بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی