ستوده که هند شده است قادر به نگه داشتن COVID-19 موارد پایین در مقایسه با کشورهای دیگر: کسی که دانشمند ارشد

سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) دانشمند ارشد دکتر Soumya Swaminathan روز دوشنبه تقدیر هند برای نگه داشتن coronavirus موارد و مرگ و میر بسیار پایین در مقایسه با دیگر کشورها و گفت: در آن بازی خواهد کرد و نقش مهمی در توسعه یک واکسن برای COVID-19.

او گفت: کل جهان آماده می شود به صورت مداوم انتقال عفونت به صورت “بسیاری از بسیاری از ماه ها و شاید سال آینده”.

دکتر Swaminathan گفت این است که نه فقط به اندازه کافی به توسعه و آزمایش واکسن, اما آن را نیز بسیار مهم برای تولید آن در مقیاس تدارکات و سیستم های سلامت به واکسیناسیون جمعیت.

صحبت در روز ملی فن آوری های روز, دکتر Swaminathan گفت: “من می خواهم به ستایش و تبریک وزیر و همکاران برای داشتن موجود تا کنون COVID همه گیر در هند و نگه داشتن هر دو تعداد موارد و تعداد مرگ و میر بسیار پایین در مقایسه با کشورهای دیگر است.”

همچنین بخوانید: اطلاعات کلیدی برای کنترل این بیماری همه گیر می گوید Soumya Swaminathan

همه شرکت کنندگان از جمله علم و فناوری وزیر Harsh Vardhan خطاب به کنفرانس آنلاین.

“ما می دانیم این است که این ماراتن که ما در حال اجرا هستند. آن است که با حداکثر سرعت دویدن و هند و در واقع تمام جهان را به آماده شود برای انجام انتقال عفونت برای بسیاری از ماه ها و شاید سال های آینده به,” او گفت:.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی به عنوان روز دوشنبه وجود داشته است 39,76,043 تایید موارد COVID-19 از جمله 2,77,708 مرگ و میر.

همچنین بخوانید: تست کم در برخی از کشورها: که متخصص

در هند, مرگ و میر به علت COVID-19 غرفه در 2,206. تعداد موارد است 67,152 در کشور است.

دکتر Swaminathan, که در خدمت به عنوان مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: وجود دارد بسیاری از چالش ها در هند از نظر جمعیت بیش, بیش از ازدحام در بسیاری از مناطق شهری فقیر و دسترسی به امکانات بهداشت و درمان در برخی از مناطق روستایی است.

“این زمان در واقع برای ما به تقویت نظارت بر بهداشت عمومی مراقبت های بهداشتی اولیه تحویل و تقویت سلامت نیروی کار” او گفت:.

توسعه واکسن

در توسعه واکسن دکتر Swaminathan گفت: واکسن بسیاری از نامزدها در حال توسعه هستند در هند در همکاری با گروه های دیگر و برخی خود را.

“هند نقش مهمی را در توسعه واکسن. جهان نمی تواند به اندازه کافی واکسن برای همه, اگر هندوستان است نه بخشی از فرایند” او گفت:.

معمولا طول می کشد تا 10 سال به منظور توسعه یک واکسن اما در مورد ابولا از آن انجام شد در پنج سال.

“هدف این است که برای به دست آوردن یک (coronavirus) واکسن در یک سال یا بیشتر. و یا حتی کمتر اگر ممکن است,” او گفت:, و اضافه کرد که روند توسعه واکسن خواهد شد نیاز به همکاری جهانی مانند به اشتراک گذاری دانش و منابع و ابزار و ادغام ایده ها برای انجام آزمایش های بالینی به طور موثر.

“من بسیار خوش بینانه است که برخی از این موفق خواهد بود,” او گفت:.

او افزود که آسیب پذیر ترین مردم به آنها واکسن باید در اولین اجرا باید شناسایی شود. این شامل خط مقدم کارگران و مردم با شرکت morbidities.

اولويت چارچوب نیاز به توسعه یافته او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>