تعهد خودتان را به ارزش مانند تحمل بشریت پیگیری دلایل: N. Ram

“خوب شهروندان و متعهد خود را به ارزش مانند تحمل بشریت پیگیری دلیل… و پاسخ به چالش های تنوع” N. Ram رئیس هندو گروه از نشریات گفت: graduands از مدرس کالج مسیحی در چنای در روز دوشنبه.

“هند چند قومی و چند مذهبی و چند فرهنگی و چند سیاسی کشور است. فارغ التحصیلان باید درک تاریخ و کشور خود را متعهد به احترام و گرامی داشتن تنوع آن” او گفت:.

ارائه 41 روز فارغ التحصیلی آدرس آقای Ram خواست graduands به سکولار باقی می ماند. هر گونه انحراف از مسیر برابری و دکترین عدم تبعیض فاجعه بار خواهد بود, او گفت:.

وی دانش آموزان را به نه آوردن دین به سیاست و یا استفاده از آن برای منافع سیاسی. وی با تمجید از کالج برای آن لیبرال و مترقی رویکرد به آموزش و پرورش است. او در مقایسه با آن به هندوکه هر دو به عنوان پیر موسسات تا به حال به طور مداوم نوآوری و اختراع خود را به آماده شدن برای چالش.

“این MCC تا به حال یک لیبرال و مترقی رویکرد به آموزش و پرورش است. آن بوده است که شناخته شده برای تعالی خود در آموزش و پرورش در حالی که حفظ دسترسی به,” او گفت:. او به یاد می آورد تجارب خود را با سابق مدیران و اساتید موسسه هنگامی که او تا به حال به چند کلاس در تاریخ خود را در طول روز به کالج.

کالج, اصلی, R. W. الکساندر Jesudasan خواندن این گزارش از کالج ها و دستاوردهای دانش آموزان فارغ التحصیل. با توجه tohim کالج بود 3,394 دانش آموزان در کمک جریان 58 درصد از آن بودند. در سال گذشته این دانشکده تا به حال 57 درصد زنان او اضافه شده است.

کالج اعطا شده بود سبز موسسه جایزه توسط وزارت توسعه منابع انسانی به تازگی او گفت:.

کالج, مقامات گفت: به عنوان بسیاری از 915 نامزدها اهدا شد درجه در کمک جریان و 880 دانش آموزان در خود تامین مالی جریان دوره های آموزشی.

رئیس جمهور از MCC انجمن فارغ التحصیلان K. M. Mammen نیز در این رویداد شرکت کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>