‘کامل خرید زمین برای Kothapalli-Manoharabad خط راه آهن’

وزیر آن و مدیریت شهری K. T. راما رائو دستور مقامات مربوطه برای تکمیل روند خرید زمین برای بلند پروازانه Kothapalli-Manoharabad خط راه آهن توسط مارس سال 2021 و اطمینان حاصل شود که قطار خدمات اداره در سال 2022 در منطقه است.

وزیر در بازدید از این منطقه در روز دوشنبه برگزار شد و یک جلسه نقد و بررسی در سایت های مختلف رشد و نمو آثار با مقامات منطقه در Narmala (بالا Manair سد) مهمانخانه در Ghambiraopeta مندل.

به مناسبت آقای رائو می خواستم مقامات به توافق اولویت برای دستیابی به 845 هکتار زمین برای خط راه آهن پروژه در منطقه و به دست همان به راه آهن مقامات برای اجرای آن است.

وی با بیان اینکه تکمیل خط راه آهن خواهد تغییر چهره تازه شکل گرفته در منطقه گفت که این عملیات از خدمات قطار خواهد باز بیشتر رشد و نمو می کند و کمک به مردم این منطقه برای سفر به حیدرآباد در قطار در نرخ ارزان. او دستور مقامات برای اطمینان حاصل شود که پیشنهاد Thangallapalli ایستگاه راه آهن به محموله و امکانات ورزشهای آبی توپی برای حمل و نقل ماهی از این منطقه است.

آقای رائو می خواستم مقامات برای تهیه گزارش پروژه برای ساخت و ساز از راه آهن-تقدیر-جاده پل افتاده و از اواسط Manair سد در حومه Sircilla نساجی شهر. او همچنین گفت که تکمیل این خط راه آهن را در نتیجه بیشتر زائران از آمدن به Vemulawada معبد حرم.

با توجه به بالا Manair سد است که تنها یک و نیم ساعت سفر از حیدرآباد او دستور مقامات برای توسعه گردشگری در محل پروژه با احداث بیشتر کلبه و ارائه امکانات قایقرانی. او می خواست مقامات برای نوسازی موجود مهمانخانه در هزینه ₹ 2 کرور بلافاصله و به آنها دستور داد تا برای شروع کار برای شروع پردازش مواد غذایی واحد در Narmala.

آقای رائو نیز بررسی پیشرفت Kaleshwaram آسانسور پروژه های آبیاری در این منطقه است. او به اطلاع مقامات مربوطه برای تسریع در Malkapet مخزن با این نسخهها کار در اوایل به طوری که MMD آب خواهد بود برداشته و از آنجا به UMD. او همچنین به اطلاع مقامات به همه اقدامات برای ساخت و ساز از بررسی سدها از UMD برای MMD.

آقای رائو نیز به کارگردانی مقامات به همه اقدامات برای جشن Telangana شکل گیری روز در یک مقیاس بزرگ در ژوئن 2 در جدید Collectorate ساختمان پیچیده.

او می خواست مقامات را به اتخاذ اقدامات برای عمل بالا بردن از پرچم ملی در Collectorate محل. او همچنین می خواست مقامات را به اتخاذ اقدامات برای راه اندازی مینی باغ وحش در Sircilla شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر