ملی ببر حفاظت از اقتدار (NTCA) گرفته شده umbrage در تخطی از حفظ حداقل فاصله 500 متر بین دو صفری وسایل نقلیه است که به دنبال آن در پارک های ملی و ذخایر ببر.

هر چند این یک پیر و جایگاه آموزش, آن است که اغلب نقض پیگیری از بازی های بزرگ – عمدتا ببر – که در نتیجه ازدحام در اطراف حیوانات و باعث اختلال.

از این رو NTCA نوشته شده به تمام رئیس نگهبانان حیات وحش پارک های ملی و ذخایر ببر تکرار دستورات مطابق با 500 متر هنجارهای بین صفری وسایل نقلیه عامل در منطقه گردشگری.

در یک دایره به تاریخ فوریه 12, 2020, NTCA اعلام کرده است که گردشگری ظرفیت حمل در رابطه با یک ببر ذخیره محاسبه شده است به عنوان حداکثر تعداد وسایل نقلیه مجاز در هر روز به عنوان در هر دستورالعمل. ظرفیت حمل مصمم است با این فرض که فاصله بین دو دوره متوالی به وسایل نقلیه است که حفظ حداقل فاصله 500 متر گفت: دایره.

“اما آن است که اغلب مشاهده شده است که صفری وسایل نقلیه در داخل رزرو ببر را حفظ حداقل فاصله با سایر وسایل نقلیه و اغلب نتایج در ازدحام اطراف حیوانات اندیش در طول سفر به ضرر حیات وحش است. این شکست بسیار هدف که ظرفیت حمل ثابت شد گفت:” NTCA دایره.

مقامات پاسخ

مقامات در وزارت جنگل گفت هندو که این یک مشکل عمده با برخی از ذخایر ببر در شمال و مرکز هند بود و نه یک مسئله جدی تا آنجا که کارناتاکا نگران بود.

جیم کوربت پارک ملی اجازه می دهد تا تقریبا 180 صفری وسایل نقلیه هر روز در مناطق مختلف در حالی که حدود 140 صفری وسایل نقلیه وارد پارک ملی Kanha روزانه. اما هیچ کدام از ذخایر ببر در کارناتاکا در هر نقطه نزدیک به این رقم با توجه به مقامات.

این اشاره شد که برخی از بهترین پارک های ملی به چشم ببر و فیل ها در کارناتاکا هستند Bandipur و Nagarahole و تعداد صفری وسایل نقلیه است که در خدمات است که بیش از 10 یا 15 گفت:.

اگر دستورالعمل های خوب است بر روی کاغذ آن را دشوار است برای رانندگان برای اطمینان از نیم متر فاصله بین دو وسیله نقلیه در عمل به ویژه هنگامی که وجود دارد یک رویت. اما تلاش ساخته شده است به رفت و آمد وسایل نقلیه به مناطق مختلف را به اطمینان حاصل شود که 500 متر هنجار است رعایت حد امکان رسمی اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی