آهنگساز Vinod کریشنان را ‘Kandapadi Kaadhali’ با الهام از عشق خود را برای AR Rahman ملودی

خواننده و آهنگساز Vinod کریشنان جدید تک ‘Kandapadi Kaadhali’ برنامه ریزی به بعد در این هفته جشن عشق و الهام بخش مردم برای گرامی داشتن آن احساس است. با الهام از عشق خود را برای AR Rahman ملودی مانند ‘رنا Tu’ (Delhi 6) و “Nenje Ezhu’ (Maryan) این واحد همچنین دارای نکات R&B آزمایش. “من عشق ورزیدن بدون درز آکوردهای و طراوت انتخاب برای تلفن های موبایل در ARR بازدید که با الهام از رویکرد به این آهنگ می گوید:” Vinod در یک بیانیه مطبوعاتی.

او در توصیف این آهنگ به عنوان چیزی ساخته شده است که او خارج از منطقه راحتی خود و بازی با R&B. “این آزادی چگونه شما می تواند کاملا ریشه در بی انتها ارزش های فرهنگی و در عین حال در سطح جهانی مربوطه و مشاغل و باید همه از این نیاز نمی تواند متناقض” او می افزاید: “در حال رشد با ورود موسیقی ژانرهای دیگر به نظر می رسید متقابلا منحصر به فرد. من احساس یک نیاز نیست که به انتخاب فقط یک نوع خاص تمام وقت.”

نوشته شده توسط Vinod خود را با شعر بیان جذابیت دوست داشتن… توصیف لحظه های دوست داشتن کسی که با هر پلک زدن هر حرکت چشم و هر نفس. “هر پروژه در هر چشم انداز من می خواهم برای به انجام رساندن هر شعر می نویسم, من می خواهم آن را مربوط به بخش, الهام بخش, مخل, و طراوت می گوید:” Vinod که مدیر خلاق برای موسیقی در IndianRaga و انجام شده با هند بالا نوازندگان مانند Shankar Mahadevan, Vijay Prakash, به نام چند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>