کنگره می پرسد مرکز مشترک حداقل امداد برنامه

کنگره کار کمیته حزب بالاترین مرجع تصمیم گیری در روز پنج شنبه بود و آن اولین جلسه مجازی در چالش های مطرح شده توسط COVID-19 همه گیر است که در آن حزب رئیس سونیا گاندی پرسید: این مرکز به بیرون آمدن با یک “مشترک حداقل امداد برنامه’ و اظهار داشت که ناخواسته مستند ناشی از “هرج و مرج و درد برای کارگران مهاجر.”

“21 روز ملی قفل شده است ممکن است لازم باشد اما ناخواسته شیوه ای که در آن اجرا شده است و باعث هرج و مرج و درد در زندگی میلیون ها نفر از کارگران مهاجر در سراسر هند است. از آن شده است قلب شکستن برای دیدن lakhs از راه رفتن مردم برای صدها کیلومتر به سمت روستاهای خود بدون غذا و سرپناه” خانم گاندی گفت: در سخنان افتتاحیه در CWC.

همچنین بخوانید: مستند جابجا lakhs مهاجران

کنگره رئیس صحبت در مورد نیاز فوری به ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارگران بهداشت, امداد رسانی به کشاورزان شده اند که آمار فقط پیش از فصل برداشت امداد به صورت رسمی کارگران و حفاظت از طبقه متوسط مردم از کاهش دستمزد و زیان کار است.

“من مصرانه از دولت مرکزی برای آماده سازی و انتشار مشترک حداقل امداد برنامه. این حیاتی است و کمک خواهد کرد که کاهش چند تا از نگرانی هایی است که در حال حاضر پریشان همه مردم است,” او گفت:, و اضافه کرد که “COVID-19 نمی تمایز بین ایدئولوژی و مذهب و طبقه و سن و یا جنسیت است.”

در حالی که نخست وزیر مانموهان سینگ گفت: ملت محوری به عنوان یک رهبر کنگره راهول گاندی خواسته متحده برای محافظت از جمعيت سالمندان.

“#COVID خصوص حملات سن افراد, افراد مبتلا به بیماری های ریوی, بیماران دیابتی, افراد مبتلا به بیماری های قلبی آنها را بیشتر آسیب پذیر است. همه دولت Govts نیاز به صدور Spl مشورتی برای این دسته بندی ها و مراقبت”آقای گاندی بیان شد که در این جلسه توسط رئیس سخنگوی Randeep Surjewala در یک صدای جیر جیر.

کنگره وزرای ارشد از جمله پنجاب کاپیتان Amarinder سینگ و Chhattisgarh را Bhupesh Baghel جریان CWC در اقدامات انجام شده توسط متبوع خود دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید