کنگره خواستار پاسخ از ساعت مودی در چین چهره

کنگره در روز یکشنبه مورد استفاده قرار گیرد وزیر دفاع Rajnath سینگ بیانیه ای که وجود دارد این است که هیچ تضمینی برای حل و فصل درگیریهای مرزی با چین از طریق گفت و گو به کوه تازه توهین آمیز علیه دولت نارندرا در چهره با چین است.

همچنین بخوانید: لاک بن بست | Xi Jinping را بسیج سفارش ماه از برنامه ریزی قبل از مرز حرکت می کند

پرداختن مجازی مطبوعاتی, کنفرانس, کنگره, رئیس, سخنگوی Randeep Surjewala مطرح شده سوالات جدید به دولت و خواستار پاسخ از نخست وزیر.

“چه معنی بیانیه ای از وزیر دفاع زمانی که او گفت: هیچ تضمینی وجود ندارد از پیدا کردن یک راه حل در حال انجام مذاکرات با چینی ها ؟ دارای مودی دولت پذیرفته چینی تجاوزات و همچنین اعتراف کرد که آنها هیچ راه حلی برای فشار چینی ها دوباره به قلمرو خود پشت خط کنترل واقعی [لاک] بین هند و چین پرسید:” آقای Surjewala.

“آیا این درست است که چین از ادامه ساخت و ساز در Daulat التماس Oldi و همچنین Depsang بخش? آیا این درست است که چین همچنان به اشغال هشت کیلومتر از خاک ما در Pangong Tso منطقه بین انگشت 4 و 8? چگونه مودی دولت پیشنهاد به فشار ارتش چین که در حال حاضر در 3,000 قوی اعداد به قلمرو خود” او اضافه شده است.

Ladakh face-off | تصاویر ماهواره ای نشان می دهد چینی فعالیت در Galwan قبل از برخورد

انتقاد شدید Jaishankar

در یک سری از توییت ارشد کنگره رهبر آناند شارما آمار در امور خارجی وزیر S. Jaishankar که قبلا در مقابله با کنگره رهبر راهول گاندی اظهار نظر در چین و سیاست خارجی.

روز جمعه آقای گاندی گفته است که آقای مودی ‘بی احتیاطی و اشتباه’ شکننده اقتصاد مشکل محله و ضعف سیاست خارجی باعث چین به عمل در برابر هند است.

آقای Jaishankar ادعا کرد که هند جهانی ایستاده بود نه تنها بالا رفته اما در حال حاضر درگیر با چین در شرایط مساوی.

“پاکستان (که شما قلم) مطمئنا یادداشت تفاوت بین Balakot و یوری از یک طرف و شرم-el-Sheikh, هاوانا و 26/11 دیگر. از خودتان بپرسید” آقای Jaishankar گفت: در پاسخ به آقای گاندی.

همچنین بخوانید: به صورت جزئی دستاوردهای تاکتیکی در زمین چین استراتژیک از دست هند می گوید: سابق سفیر هند به چین

در پاسخ به وزیر, آقای شارما گفت: دولت نمی تواند در محرومیت از سیاست خارجی شکست.

“لفاظی و توییت را تغییر دهید زمین واقعیت است. محله اول شده است یک اولویت هند در سیاست خارجی اما متاسفانه از خط خارج توسط یک اسب سوار رویکرد … دکتر Jaishankar مرجع به بمبئی حمله تروریستی بود عجیب خارج از محل. به عنوان سفیر هند و دیپلمات ارشد او تبیین هند موقعیت است که برای مصلحت سیاسی او انتخاب کرده است به انتقاد و طرد” آقای شارما گفت.

“هند در واکنش قوی & بسیج از حمایت بین المللی در معرض و جدا پاکستان است. چرا استفاده از Balakot یوری و هر شجاع عمل از نیروهای مسلح برای تبلیغات حزبی” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>