کنگره یک مورد به نوبه خود, خارج, دوم, نامزد پس از گفتگو با مگا ولت آمپر

یک روز پس از تصمیم گیری به میدان یک دوم نامزد دولت در انتخابات شورای قانونگذاری در نتیجه هموار کردن راه برای یک مسابقه بین 10 نامزد برای نه MLC صندلی های کنگره در روز یکشنبه خود کناره دوم مهاجرت از نزاع.

تصمیم به پیروی وزیر Uddhav Thackeray درخواست به همه احزاب در حکم داد که 21 مه انتخابات باید به این نتیجه رسیدند unopposed. CM خود در نزاع برای یک MLC صندلی. دولت و کنگره رئیس جمهور Balasaheb Thorat اعلام کرد این حزب تجدید نظر در دومین نامزد پس از روز مذاکرات میان سه متحدان ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت است.

“با توجه به این رمان coronavirus بحران و واقعیت است که آقای Thackeray در حال رفتن به رقابت ما تصمیم به قبول درخواست های ساخته شده توسط Uddhavجی به این انتخابات unopposed. آن دشوار خواهد بود برای تمام حزب MLAs برای سفر به بمبئی برای انتخابات و بنابراین ما تصمیم گرفتیم که به جای شش مگا ولت آمپر را پنج نامزد,” او گفت:.

‘می تواند برنده شش صندلی’

آقای Thorat گفت: تا به حال شرایط متفاوت بوده است و این ویروس تا به حال شده است در اطراف مگا ولت آمپر می تواند به راحتی برنده شش MLC پست به عنوان این است که یک رای گیری ترجیحی روند.

شنبه شب آقای Thorat اعلام کرده بود که به غیر از راجش Rathod, Rajkishor نام مستعار پاپا مودی خواهد بود رقابت در MLC انتخابات از کنگره تعجب آور و تمام. شیو سنا رهبر Milind Narvekar ظاهرا مذاکرات با او به زودی پس از اعلام. با توجه به منابع آقای Thackeray كوير که او بخواهد که انتخابات می رود unopposed.

در همین حال کنگره ملی حزب در بعد از ظهر یکشنبه اعلام اسامی دو نامزد خود را برای انتخابات. وزیر سابق Shashikant Shinde از سترا منطقه و رهبر جوان آمل Mitkari از اکولا منطقه خواهد شد و این حزب نامزد.

BJP حفاری در سانتی متر

پیش از آن در روز, Bharatiya Janata Party رهبر Ashish Shelar گفت: این دولت مسئولیت را به انجام unopposed انتخابات و تفاوت بین مگا ولت آمپر متحدان باید طبقه بندی شده اند توسط خود. توسط شب هر سه طرف برگزار شد جلسه و تصمیم به برداشت اضافی 10 نامزد در نظر گرفته شد.

دوشنبه آخرین تاریخ به فایل نامزد و با تنها نه نامزد نه کرسی از انتخابات است و به احتمال زیاد به unopposed.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>