کنگره دور از واقعیت: Jyotiraditya Scindia پس از پیوستن به BJP

یک روز پس از اعلام استعفای خود از کنگره Jyotiraditya Scindia پیوست BJP روز چهارشنبه در حضور حزب حاکم جمهوری JP Nadda.

با توجه به منابع BJP است که به احتمال زیاد نام او را به عنوان یکی از کاندیداهای خود را برای Rajya سبها سنجی در Madhya Pradesh و نیز اعتماد به نفس از تشکیل دولت در دولت با کمک او به عنوان 22 MLAs از جمله Scindia حامیان استعفا از دولت و مجلس کاهش کمال نات دولت به اقلیت.

 

Peeved با به حاشیه راندن در کنگره Scindia ملاقات اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در روز سه شنبه و پس از آن رهبران دو کشور رفت و به نخست وزیر را که در آن اقامت آنها برگزار می شود مذاکرات برای بیش از یک ساعت.

به زودی پس از ملاقات با نخست وزیر, Narendra Modi, ناراضی, Madhya Pradesh کنگره رهبر مناقصه استعفای خود را به رئیس جمهور سونیا گاندی گفت: آن زمان برای او را به حرکت در.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در BJP ستاد پس از القاء به حزب توسط رئیس جمهور آن J. P. Nadda, Scindia مورد ستایش قرار داد نخست وزیر نارندرا رهبری و گفت: آینده کشور امن است در دست او.

او انتقاد کنگره گفت که حزب همان است که از آن استفاده می شود و به دور از واقعیت است.

صحبت کردن در مورد او چندین دهه ارتباط با کنگره Scindia گفت که او صدمه دیده بود و مضطرب به عنوان او قادر به خدمت به مردم در آن حزب.

حمله به کنگره, دولت, در, Madhya Pradesh, او گفت: این رویایی است که او همراه با همکاران سابق خود دیدم برای, Madhya Pradesh شده است خرد در 18 ماه.

“من می خواهم برای تشکر از BJP رئیس Nadda نخست وزیر مودی و خانه وزیر Amit Shah برای دعوت از من به BJP خانواده,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها به او داده بود یک پلت فرم برای خدمت به مردم است.

چهار-زمان MP Scindia اول رو انتخاب می شوند از گنا در مادها پرادش در سال 2002 پس از برنده شدن در یک bye-انتخابات لازم توسط پدرش وفات. او تنها 31 سال سن در آن زمان.

او به تدریج ساخته شده راه خود را تا کنگره نردبان تبدیل شدن به وزیر امور خارجه در امور ارتباطات و آن را در سال 2007 در کنگره-رهبری UPA-1. در سال 2009 او شد وزیر امور خارجه در امور تجارت و صنعت و در سال 2012 منصوب شد وزیر امور خارجه برای قدرت در UPA-2.

پس از کنگره lost 2014, کلی, انتخابات, سونیا گاندی او را به نام حزب رئیس شلاق در Lok سبها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>