کنگره رهبران برگزار شد در سراسر Telangana پیش از سفر به Godavari پروژه سایت

پلیس در روز شنبه بازداشت رهبران کنگره در سراسر کشور به عنوان آنها به رهبری به پروژه های مختلف در Godavari برجسته ‘فساد’ و ‘بی عدالتی’ در حال انجام توسط دولت در راستای اجرای این آثار در حال بررسی است.

در حالی که تعداد کمی از آنها برداشت شد در اواخر شب در حالی که در راه خود را به این پروژه در سایت های دیگر اجازه نداشتند به بیرون آمدن از خانه های خود را به عنوان پلیس وسایل نقلیه قرار می گیرد و تعداد زیادی از پرسنل در خوابگاه خود را. جالب است که هیچ پلیس دیده می شد در محل اقامت از TPCC جمهور N. Uttam Kumar Reddy. اما او قادر به حرکت کردن به همه همکاران خود دستگیر شده بودند در سراسر کشور در نتیجه به معنای واقعی کلمه توقف خود را ببینید.

CLP رهبر Bhatti Vikramarka قرار داده شد و تحت بازداشت خانگی در Wyra در خممم در حالی که زیادی پس از پلیس مستقر شد در TPCC کار رئیس جمهور و ماکاجگیری MP A. Revanth ردی اقامت.

سابق PCC رئیس V. Hanmanth رائو و سابق MLC Ramulu Naik دستگیر شدند در یللندو مهمان خانه و معطوف به کتهگودم ایستگاه پلیس در حالی که آنها رفتن به Dummugudem پروژه.

MLC T. Jeevan ردی دستگیر شد در Jagityal در راه خود را به Tummidihatti در سابق اورد منطقه و PCC کار رئیس جمهور Ponnam Prabhakar متوقف شد در Sircilla کنگره حزب ، MLA T Jagga ردی TPCC کار رئیس جمهور J. Kusum کومار و AICC, منشی, Ch. Vamshichand ردی قرار داده شد و تحت بازداشت خانگی در حیدرآباد. TPCC دبیر H. N رائو دستگیر شد در Ramgundam.

اما AICC, منشی, A. Sampath کومار همراه با کنگره کارگران رسیده Gouravelli و Gabudavelli مخزن دادن به پلیس ، صحبت با رسانه ها وجود دارد او انتقاد وزیر K. Chandrashekar رائو ادعا که منافع Telangana شد به خطر بیافتد با توجه به نگرش خود را. او خواستار آن شدند که تمام پروژه های آغاز شده توسط حزب کنگره باید تکمیل شود بلافاصله. بعد او دستگیر شد و با انتقال به Husnabad ایستگاه پلیس.

Bhadrachalam MLA Podem Veeraiah دستگیر شد در حالی که او قرار بود به Seetharama پروژه و اعتراض او در dharna در پل مرکز در خممم. Mulug MLA Seethakka قرار داده شد و تحت بازداشت خانگی در Mulugu جلوگیری از سفر او به Devadula پروژه. خانم Sethakka تصویری منتشر شده نخوری ‘دیکتاتوری’ حکومت در Telangana و گفت: صدای او را نمی توان سرکوب کرد.

طبق تماس های داده شده توسط حزب کنگره در Godavari Jaladeeksha, TPCC جمهور و نلگندا MP همراه با MLA Jagga ردی و MLC T. Jeevan ردی قرار بود به بازدید Tummidihatti; یک تیم از CLP رهبر Bhatti Vikramarka سابق اتحادیه وزیر Balaram Naik MLA استناد Podem Veeraiah V. Hanumantha رائو و Ramulu Naik بازدید Dummugudem.

منتهنی MLA D. Sridhar ببو, TPCC کار رئیس جمهور J. Kusum کومار و AICC, منشی, Ch. Vamshichand ردی بازدید Yellampalli Sripada ساغر در حالی که کریمنگر MP Komatireddy Venkata ردی و AICC وزیر Sampath کومار را به Gouravalli پروژه سایت; TPCC کار رئیس جمهور Ponnam Prabhakar را سر به بالا Manair; MP Revanth ردی و MLA Seethakka به Devadula; وزیر سابق Sudarshan ردی را به علی ساغر در حالی که وزیر سابق Shabbir علی مراجعه کنید Bhoompalli.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید