کنگره نمایندگان مجلس بدرفتاری با BJP نمایندگان زنان در Lok سبها مدعی Smriti Irani

دهلی نو اتحادیه های وزیر Smriti Irani روز دوشنبه گفته است که کنگره نمایندگان مجلس در Lok سبها بدرفتاری با BJP اعضای زنان که خود نیز شکایت به سخنران در برابر برخی از قانونگذاران حزب مخالف.

BJP و اعضای کنگره تحت فشار قرار دادند و راندند هر یک از دیگر در مجلس به عنوان مخالف به شدت اعتراض بیش از موضوع خشونت در دهلی نو و خواستار استعفای اتحادیه خانه وزیر Amit Shah.

“کنگره نمایندگان مجلس بدرفتاری با BJP نمایندگان زنان در Lok سبها. من درخواست تجدید نظر به بلندگو (Om Birla) را به قوی ترین اقدام ممکن است در برابر آنها” خانم ایرانی به خبرنگاران گفت: در خارج از مجلس.

همچنین بخوانید: مجلس به روز رسانی زندگی می کنند | مخالفت با افزایش اعضای شعار در هر دو خانه

“گذشته دو تا سه جلسه ‘goonda’ عناصر کنگره در حال اخلال در مجلس رسیدگی,” او گفت:, و اضافه کرد که این اقدام از اعضای کنگره در مجلس نشان می دهد که ناامیدی از گاندی ،

در اوایل کنگره MP Ramya Haridas شکایت سخنران Birla که او حمله توسط یک BJP زن MP در داخل مجلس و در پی اقدام فوری بیش از ماده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>