کنگره میدارد دو برای MLC سنجی

در تعجب آور به نوبه خود از وقایع روز شنبه در کنگره اعلام کرد دو نامزد برای مارس 21 شورای قانونگذاری نظر سنجی نشان می دهد که آن را در هیچ خلقی به اجازه Bharatiya Janata Party (BJP) از راه دور با چهار نفر از نه کرسی unopposed.

در حالی که حزب رئیس جمهور سونیا گاندی در حال حاضر مورد تایید نامزدی راجش Rathod, اواخر, در, روز, دولت, کنگره, رئیس جمهور Balasaheb Thorat اعلام کرد که Rajkishor نام مستعار پاپا مودی از حزب آمریکایی منطقه رئیس جمهور خواهد شد و دوم آن نامزد.

آقای Rathod تحسین از Partur در جالنا منطقه است و سه بار zilla parishad عضو. جوانان کنگره کارگر او همچنین یک رهبر Banjara جامعه در منطقه و پسر سابق MLA Dhondiram Rathod. او نامزدی دیده می شود به عنوان یک کمک به جوان تیپ درون حزب به عنوان رهبری مرکزی تصمیم گرفته است به اعتماد چهره های جدید با نقش رهبری.

آقای مودی در ضمن یک تایمر که روابط خوبی در سراسر احزاب است. کنگره نامزدی آقای مودی که شد از ناحیه BJP رهبر Pankaja Munde که گفته می شود بیش از ناراحت بودن, تکذیب یک بلیط است دیده می شود به عنوان یک علامت هشدار دهنده به حزب مخالف.

بی جی پی در حال حاضر اعلام کرد که نام آن چهار نامزد — Gopichand Padalkar, Ranjitsinh Mohite-Patil, Pravin Datke و دکتر Ajit Gopchade.

نه صندلی که پر خواهد شد از طریق انتخابات توسط MLAs این شیو سنا و کنگره ملی حزب به دو صندلی در هر. از این سه نام آنها هنوز اعلام نشده به عنوان وزیر Uddhav Thackeray خواهد بود یکی از نامزدهای سنا.

هر نامزد خواهد نیاز به 29 رای به برنده شدن در این نظرسنجی. کنگره با 44 MLAs است که مطمئن شوید که برای برنده شدن یک MLC صندلی و نیاز به 14 بیشتر به برنده دوم.

بر اساس منابع این حزب نیز می تواند یک فشار بازی با متحدان خود; و درخواست سهم بیشتری در فرماندار منصوب MLC پست به برداشت دوم نامزد شده است.

آن را نیز گفت که در مورد 10 نامزد بی جی پی را وظیفه حصول اطمینان از هیچ یک از آن MLAs متقابل رای دادن. با 105 از خود و چند مستقل حزب اتحاد لمس 114 علامت آن است که هنوز دو کوتاه برای چهارمین نامزد برای برنده شدن در این نظرسنجی در مورد انتخابات. بنابراین BJP ترجیح می دهند یک unopposed انتخابات.

آخرین تاریخ برای خروج از نامزدهای است May 14, پس از آن تصویر روشن خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>