کنگره politicising ‘روال انتقال از عدالت Muralidhar می گوید: Ravi Shankar پراساد

گفت که انتقال از عدالت S. Muralidhar بود که هر یک به خوبی حل و فصل روند قانون وزیر راوی شانکار پراساد در روز پنج شنبه متهم کنگره politicising یک روال انتقال’.

“توسط politicising روال انتقال, کنگره هنوز دوباره نمایش داده می شود آن اندک توجه به قوه قضائیه. مردم هند را رد کرد حزب کنگره و از این رو آن است که خم جهنم در از بین بردن خیلی از موسسات هند و گرامی داشتن به طور مداوم حمله به آنها” آقای پراساد در بیانیه ای گفت.

“انتقال از محترم عدالت Muralidhar انجام شد و به موجب پیشنهاد مورخ 12.02.2020 دیوان عالی کشور collegium به ریاست رئیس دادگستری هند است. در حالی که انتقال قاضی اجازه از قاضی گرفته شده است. به خوبی حل و فصل شده است به دنبال” آقای پراساد گفت.

قانون وزیر همچنین با اشاره به یک صدای جیر جیر سابق کنگره رئیس راهول گاندی که یک بار دیگر “به یاد” قاضی B. H. لویه.

“لویه قضاوت شده است به خوبی حل و فصل توسط دیوان عالی کشور است. کسانی که طرح سوال از احترام نمی گذارند حکم دادگاه راس تلفظ پس از استادانه درست شده استدلال. آیا Rahul Gandhi نظر خود را بالاتر از حتی دیوان عالی کشور پرسید:” قانون وزیر.

در یک صدای جیر جیر آقای گاندی با حمله به دولت بیش از عدالت Muralidhar انتقال با کشیدن قاضی لویه نام.

“به یاد شجاع قاضی شورا که نبود منتقل” سابق کنگره رئیس راهول گاندی توییتی در روز پنج شنبه صبح.

از آنجایی که قاضی شورا — که با شنیدن Sohrabuddin شیخ روبرو می شوند مورد که در آن خانه وزیر آمیت شاه بود متهم کرد اما پاک از تمام اتهامات — از حمله قلبی درگذشت کنگره ادعا کرده است بازی ناپاک است.

اما بالاتر قضائیه حاضر به منظور هر گونه پرسش و زمانی که این ماده آمده بود تا قبل از آنها.

“ما احترام به استقلال قوه قضائیه. رکورد کنگره در به خطر انداختن استقلال قوه قضائیه جانشین قضات حتی از دیوان عالی کشور در طول اضطراری است که به خوبی شناخته شده است. آنها شادی تنها زمانی که حکم از شهوت و میل خود را در غیر این صورت بالا بردن سوال در موسسات خود را” آقای پراساد گفت.

با استفاده از کلمات قوی, قانون گفت: “این حزب است که مالکیت خصوصی از یک خانواده حق ندارد به سخنرانی در مورد اعتراض سخنرانی. خانواده و دوستان به طور معمول استفاده می شود سخت ترین کلمات در برابر دادگاه ارتش CAG PM و مردم هند”.

قانون مقامات وزارت کشور همچنین اظهار داشت که عدالت R. V. Malimath کارناتاکا بالا دادگاه منتقل شد به Uttarakhand و عدالت R. V. بیشتر از دادگاه عالی بمبئی به مگالایا همراه با دادگاه عالی دهلی قاضی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>